Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: ProjectX a Java nefunguje

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Nedaří se mi spustit ProejctX, přestože postupuji podle návodu.Mám aktualizované Java (www.sun.com),snažil jsem se podle předlohy provést editaci build.bat,ale cesta nenalezena.Tak jsem si stáhl již kompilovaný ProjectX,kde se mi objeví spouštěcí soubor ProjectX.jar,který jsem přetáhl na plochu, dále otevřu v javaw.exe. Výsledek-Java Web Start mi napíše : Unable to launch the specified application.Ví někdo jak postupovat,aby Java spolupracovala s ProjectX? Kde jsem udělal chybu? Diky předem
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Dnes jsem resil podobny problem s aplikaci, ktera se spousti pomoci Java Web Start. Take to hlasilo Unable to launch. Problem byl prave v aktualizacich JAVA... Stacilo odinstalovat JAVu, vcetne dvou natazenych aktualizaci a pak natahnout starsi verzi a bylo to v pohode. Zkusil bych tedy starsi verzi JAVA, a pak zakazat automaticke aktualizace.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Neco podobneho se stava i pri pristupech do scanenginu od symantecu taktezje nutne pouzit starsi verzi javy a zakazat aktualizace..

Podobná témata

1. java navigace
    Od esetik v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-03-2011, 21:05
  2. JAVA - Netbean - obrázek
    Od petr.svec v sekci Programování
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-02-2010, 21:25
  3. NullPointerException in Java
    Od Wlcek v sekci Programování