reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

GSM+WiFi+Touchscreen kolem 13000,-

Holda29 (61)|12.7.2007 18:20
Ahoj, vybiram ted nahradu za meho K790i, rozhodl jsem se, ze pujdu do neceho lepsiho at si vynahradim to, ze nemam poradne ntb.
OS asi WM5, jeste jsem uvazoval nad UIQ3, ale kdyz tak koukam, jak malo aplikaci na nej je, asi ho zavrhuju. Symbian S60 nechci urcite kvuli absenci dotykace.
Chci od toho urcite GSM, WiFi a dotykac, mozna pak i klavesnice kvuli moznosti lepsiho psani. GPS nevadi, ale radsi si poridim BT prijimac, kvuli vyssi vydrzi na baterku, dale bych chtel nejaky lepsi CPU, at se to trosku hybe. Fotak moc nevyzaduju. Vyuziti hlavne poslech MP3, filmy, WiFi, hry, navigace, obcas i nejaka ta prace.
Chci se zeptat zkusenejsich, jak je to s ovladanim trebas her bez HW klavesnice? Videl jsem treba COD2 nebo Heroes pro PPC a nejak si nedokazu predstavit, jak se to ovlada pres displej...
Moji kandidati jsou zatim E-Ten M700, ale pry ma strasnej vystup na sluchatka, takze asi ne a hlavne Asus P525, ktery mi vyhovuje snad ve vsech smerech, jen jsem nekde cetl, ze ma zase problemy s klavesama u her a treba Worms jsou u nej utrpenim.
Jinym modelum se nebranim, uvazujui nad SE P1i ale jak jsem psal UIQ na 99% ne...
Razi3L (612)|18.1.2008 21:14
no tak na navigaci bych t spis doporucil vetsi display, protoze 2,8" neni zrovna moc a na net taky zadna slava. Spis bych ti doporucil podivat se po cistokrevnym PDA bez GSM a vetsim dispalyem. Na navigaci a net je asi jedno z nejlepsich zarizeni HP hx4700 a Dell x51v , ale bohuzel se uz nevyrabeji. HP ma ohlaseny novinky bez GSM a splnovaly by vsechno co chcete a verte mi, je celkove lepsi mit telefon+PDA. PDA bez GSM se delaji/li vykonnejsi a u PDA s GSM dost rychle dochazi baterie, pokud zarizeni opravdu pouzivas.
P@pi (1519)|18.1.2008 21:57
Todle vlánko je půl roku starý :rolleyes:....
Razi3L (612)|20.1.2008 19:10
ja vim, ale ve skrytu duse doufam, ze jdnoho dne sem prijde a podiva se, co tady je :D