Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Mx vs atv

Nováček
    Registrace
    Oct 2013

Cs Stáhnul jsem si mx vs atv reflex a nejde mi přemněnit rozlišení na jiné než 640*480 Nevíte co s tím ????
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

Mluvíš -li o těchhle závodech motorek:

...tak třeba to bude tím, že jsis je jen stáhnul? Jinak bych konzultoval manuál, zejména co říká o podporovaných grafických kartách a požadovaných driverech, neb to asi bude chtít update driverů na novější...

Nováček
    Registrace
    Oct 2013

Nevíte někdo jak se vloži DLC do assasina creed 3 Jestli to vůbec de?
    Naposledy upraveno uživatelem 99Matthew99: 01-11-2013 v 19:05 Důvod: Blbost

Nováček
    Registrace
    Oct 2013

Citace Původně odesláno od trodas Zobrazit příspěvek
    Mluvíš -li o těchhle závodech motorek:

...tak třeba to bude tím, že jsis je jen stáhnul? Jinak bych konzultoval manuál, zejména co říká o podporovaných grafických kartách a požadovaných driverech, neb to asi bude chtít update driverů na novější...
    Dík Už to de

Nováček
    Registrace
    Oct 2013

Čus nevíte někdo co může způsobovat to že když zapnu WRC4 (world rally cham......4) Tak mi to spande když se tam ukáže press enter V kompatibilitě mi to píše (Vstup XML nelze zobrazit pomocí šablony stylů XSL. Opravte tuto chybu a klikněte na tlačítko Aktualizovat , nebo akci zopakujte později. Uvedený modul nebyl nalezen.) Dam aktualizovat tak to nic nedělá Fakt nevim