reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Grafické karty: Win 7 a hry mě nejdou

Neregistrovaný (0)|3.11.2013 09:39
Tazatel: Gibt77

Znění dotazu: Lidi, boužel na něco v pc jsem tupej, tak trochu soudnosti, ale chci si to naučit řešit sám:) měl jsem pc s win xp servic packem 2, koupil jsem si 256gb flashku která má jinej formát tak jsem přeinstaloval z win xp na win 7 home premium servic pack 1, na win xp mě šly všechny hry, boužel tědko mě jde pouze půlka her, u té druhé půlky mě to píše příklad u mé nejoblibenější hry, warcraft 3 nedokázal inicializovat rozhraní directX. přesvědčte se prosím, zda máte naistalované rozhraní direct X 8.1 nebo novější a zda máte aktualizované ovladače grafické karty. DirectX můžete najít na instalačním CD s Warcraftem!!! Directy jsem instaloval, měl bych mít to skoro nejnovější tědko, a boužel že win 7 se moc zatim moc nevyznám ikdyž se to tolik neliší, ale boužel jsem z toho baf, zkoušel jsem asi 15 různejch návodů podle ostatních co jsem našel na googlu a měli podobnej problém, a nic, tak prosím někoho o radu:)
robky (3195)|3.11.2013 11:19
Ovládače grafickej karty si inštaloval? O akú grafickú kartu sa jedná?
Neregistrovaný (0)|3.11.2013 12:33
boužel nevím kam se u win 7 mám podívat, u xp jsem to měl zřejmě pod jinou složkou
robky (3195)|3.11.2013 13:02
Na typ grafickej karty je najlepšie sa pozrieť priamo do skrinky PC ... samozrejme pokiaľ sa nejedná o ntb ;)

Pravý klik na: Tento pc - Spravovať - Správca zariadení - grafický adaptér je takisto rovnaké ako v XP ;)