Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Grafické karty: Win 7 a hry mě nejdou

Neregistrovaný

Tazatel: Gibt77

Znění dotazu: Lidi, boužel na něco v pc jsem tupej, tak trochu soudnosti, ale chci si to naučit řešit sám měl jsem pc s win xp servic packem 2, koupil jsem si 256gb flashku která má jinej formát tak jsem přeinstaloval z win xp na win 7 home premium servic pack 1, na win xp mě šly všechny hry, boužel tědko mě jde pouze půlka her, u té druhé půlky mě to píše příklad u mé nejoblibenější hry, warcraft 3 nedokázal inicializovat rozhraní directX. přesvědčte se prosím, zda máte naistalované rozhraní direct X 8.1 nebo novější a zda máte aktualizované ovladače grafické karty. DirectX můžete najít na instalačním CD s Warcraftem!!! Directy jsem instaloval, měl bych mít to skoro nejnovější tědko, a boužel že win 7 se moc zatim moc nevyznám ikdyž se to tolik neliší, ale boužel jsem z toho baf, zkoušel jsem asi 15 různejch návodů podle ostatních co jsem našel na googlu a měli podobnej problém, a nic, tak prosím někoho o radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Ovládače grafickej karty si inštaloval? O akú grafickú kartu sa jedná?

Neregistrovaný

boužel nevím kam se u win 7 mám podívat, u xp jsem to měl zřejmě pod jinou složkou

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Na typ grafickej karty je najlepšie sa pozrieť priamo do skrinky PC ... samozrejme pokiaľ sa nejedná o ntb

Pravý klik na: Tento pc - Spravovať - Správca zariadení - grafický adaptér je takisto rovnaké ako v XP

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-03-2014, 18:27
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-05-2013, 23:46
  3. Nejdou nainstalovat ovladace graficke karty
    Od Itachi v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 05-04-2010, 18:55
  4. Grafické karty: nejdou hry na directx 10
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna