Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Koupe Noveho notebooku?????

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2010

Dobry den potrebuju poradit ohledne noteboku.Chtel bych si kupovat novy notebook ktery bych chtel vyuzivat na ruzne hry ale take filmy atd....
    Uprednostnuji znacku Lenovo ale nevim ktery notebook je vhodnejsi.Take bych chtel aby mel notebook alespon 8g ram, s procesorem core i7,displej 15.6.Cena by se mela pohybovat okolo 25000kc.Muzete mi tady dat prosim nejake uzitecne odkazy a rady tak abych zvolil za ty utracene penize ktere hodlam utratit ten nejvhodnejsi notebook?Predem mnohokrat dekuji za kazdou uzitecnou radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Matherdet
    Registrace
    Apr 2011

Zamysli se nad tím jestli to přenášení opravdu potřebuješ...pc za stejné peníze je o 50% výkonnější
    Jinak určitě toto http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-y5...ck-d468968.htm

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2010

Citace Původně odesláno od Matherdet Zobrazit příspěvek
    Zamysli se nad tím jestli to přenášení opravdu potřebuješ...pc za stejné peníze je o 50% výkonnější
    Jinak určitě toto http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-y5...ck-d468968.htm
    Ok no prenaset ho mooc nebudu ,notebook bude lezet pravazne doma.Jestli muzes a tak mi prosim porad jakooukoli znacku ,hlavne at to nejakou dobu vydrzi o tech 50% výkonnější jak jsi tady dodal,jsem moooc rad za takovou rychlpou reakci a budu cekat na dalsi tvoji uzitecnou radu.Jinak predem dekuju

Registrace
    Apr 2011

http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...011R7M011KXK01 V monitorech se nevyznám, ale je tam rezerva do které bys mohl nějaký najít.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2010

No tak naskocilo mi tam ruzne zbozi,neco jako poskladany stolni pc ale to ja nechci chci pouze nejaky notebook abych s nim mohl v pripsde cestovani nekam jit atd....stolni pc doma mam dosti silny a notebook mi bude slouzit v pripade ze budu mimo.Mohl by jsi mi doporucit jeste nejaky notebook za ty penize pokud teda ten predesli notebook co jsi odeslal neni v te cenove kategorii asi nejlepsi.dejuji predem

Registrace
    Apr 2011

Už nic jiného mě asi nenapadá, ten ntb je dost silný a s pár hrami si taky poradí...nebude to dělo jako PC (na hry) ale ti CPU zajistí hodně výkonu na nějaký office a další činnosti

Podobná témata

1. LCD: Koupě nového monitoru
    Od FDB v sekci Monitory
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 30-07-2013, 20:30
  2. Koupě nového PC ke konci 2013
    Od Hadejkoho v sekci Volná témata
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-03-2013, 09:47
  3. LCD: Koupě nového 24' LCD/TV monitoru
    Od Neuge v sekci Monitory