Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Sluchátka k PC na hudbu a hry

Nováček
    Registrace
    Nov 2013

Nazdar,
    chtěl by jsem si teď někdy koupit nové sluchátka s mikrofonem. Měly by sloužit hlavně na hudbu (všechny druhy hudby, od Hip-Hopu, přes Metal/Rock až po Klasickou hudbu) a hraní her (taktéž prakticky všechny žánry). Požadoval bych od nich hlavně kvalitní (vzhledem k tomu že nejsem audiofil, tak to zas není třeba přehánět ) zvuk, dobré odizolování od okolí a přijatelnou cenu (do max 100 $/€ = ~2 500 KČ).
    Četl jsem si starší (ne jenom tady, i na jiných fórech) témata a hodně lidí doporučovalo Audio-Technica ATH-T500, bohužel potřebuji sluchátka i s mikrofonem v jednom a od firmy Audio-Technica jsem našel akorát tyto: Audio Technica ATH-750COM , které na mě nepůsobí zrovna kvalitně (ale jestli vzhled klame tak budiž). Hodily by se mi bezdrátová sluchátka, ale tam nevím, jak je to s kvalitou přenosu, případným rušením a podobně. Z bezdrátových modelů jsem se díval hlavně po Corsair Vengeance 2000 a Logitech G930. Z drátových jsem se díval třeba na tyto: CM Storm Sonuz (podle recenze na SHW mají nevýrazné středy, za to ale dobré basy, tak by jsem ty středy ještě nějak unesl) a nebo na klasiku...Sennheiser PC 330/360 (i když od nich mě odrazují zas slabší basy a horší ergonomie).
    Nějaké smysluplné rady? Děkuji moc
    J.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2013

Nikdo nic?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2013

dekuju vsem za rady, moc ste mi pomohly -_-