Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Sestavy, notebooky a PDA: Výběr notebooku

Neregistrovaný

Tazatel: mat

Znění dotazu: Chtěl bych Vás poprosit o radu týkající se výběru notebooku. Technickým parametrům téměř vůbec nerozumím, a tak jsem se obrátil na vaše forum. Notebook by mi měl sloužit hlavně k stříhání, editaci a renderování videí, sledování filmu s vysokým rozlišením, škole a v neposlední řadě by měl rozchodit nějakou tu hru. Cena by se mělo pohybovat někde v rozmezí 10-25 tisíc. Preferuji dobrý poměr cena/výkon nad designem a váhou. Také bych byl vděčný, kdyby jste mi dali nějaký tip na notebook pro mého mladšího bratra, který ho bude užívat patrně jen k hraní ( pravděpodobně ne těch nejmodernějších) her a prohlížení internetu. Tak do 15 tisíc, předem díky za odpovědi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Pokud to ma bratr jenom na hrani, tak nejlepsi za 15k bude klasicky desktop, na tom si ty nejmodernejsi hry zahraje, na notebooku za tu cenu dost tezko.

Pro tebe by pak byl asi idelani IdeaPad Y510p http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-y51...ad_Y510p_cerna (delaji se ruzne HW kombinace, ale doporucil bych nektery z modelu s Intel Core i5)
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Sestavy, notebooky a PDA: Výběr notebooku
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-09-2014, 19:58
  2. Sestavy, notebooky a PDA: Výběr sestavy
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 11-02-2014, 10:06
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-12-2013, 11:32