reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

gtx 680soc lacna ale hlucna + doplnit zostavu

Ilmater (2)|24.11.2013 21:42
Zdravim, moje pc je dlho nefunkcne preto sa pozeram po upgrade, chcem z povodnej zostavy nechat 500w zdroj seasonic, skrinku s vetrakmi, hdd. Potrebujem teda dosku, cpu, ram a grafiku.

- Mam teraz dilemu ci sa mi oplati zobrat http://sk.gigabyte.com/products/page/vga/gv-n680so-2gd/ za 240 Eur. Je to grafika vykonna ale podla vsetkych recnzii hlucna oproti grafikam na jej urovni min o 10 db hlucnejsia co sa mi zda dost, mate s nou niekto skusenosti?
Taktiez neviem, ci by mi to utiahol ten zdroj, na stranke su poziadavky 650w, ale co som videl recenzie zostava s tou kartou zrala max 350w max vytazena a to s procesorom co zerie tusim o 120w viac ako ten co chcem ja... (plus chcem sa spytat ak by to utiahol a ta grafika potrebuje napajanie 2x 6pin a na zdroji mam 1x 6pin a 1x 6+2pin bude to fungovat?)

- Cpu mam vyhliadnute i5 3350p. (taktovat isto nebudem nic) ...Skrtil by tu grafiku?

- Ramky Kingston 1600 mhz.

- Dosku presne neviem, od nej chcem len aby slapala, mala nejake to chladenie, aby som na nu napojil 2skrinkove fany, do 70 Eur.

Zostava je urcena na vsetko :-) .

Dakujem za rady. Viem ze tato sekcia je o grafikach, preto by stacilo keby ste sa ku gr. vyjadrili, ostatne neuskodi.
johny__g (6387)|25.11.2013 10:05
Ta grafika má být nová nebo z druhé ruky? Pro porovnání, GTX680 je v podstatě GTX770, jen s vyšší spotřebou. Tak si to můžeš porovnat.
Ilmater (2)|25.11.2013 12:57
Bola nova ale nevzal som ju koli tomu hluku. Vezmem nejaku do 200 Eur plus riesim este zvysok zostavy.