reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zamrznutí win 8.1

zzuzcak (2)|1.12.2013 19:21
Při běžné práci na internetu mi nečekaně zamrzává notebook. Mám win 8.1, 64bit. Naskočí mi hláška, že se počítač musí restartovat a že si mám online vyhledat chybu DRIVER_POWER_STATE_FAILURE. Notebook mám tak necelé dva měsíce a stalo se mi to dneska poprvé (3x za pár hodin). Nevíte někdo co s tím? Nevyznám se v tom a na internetu jsem našla že snad přeinstalovat OS. :(
Díky za každou radu
r34ktor (7477)|1.12.2013 19:59
Některý z používaných ovladačů je nekompatibilní. Musíš ho identifikovat a aktualizovat.
trodas (1753)|2.12.2013 17:23
Z toho plyne poučení - jakmile to funguje, tak vypnout všechny aktializace a nešahat na to, co funguje... Jinak se tohle může stát kdykoliv a kdykoliv se to bude opakovat.
dvorakj (78)|2.12.2013 17:31
no, samozrejme instalovat aktualizace je nutne, ba temer nezbytne.
co to haze presne ta hlasku? cetnost se zvysuje?
zzuzcak (2)|2.12.2013 19:48
Díky za rady, no teď mi tak nějak došlo, že mi to udělá tak při každém druhém ,,probuzení" počítače ze spánku. A hodí to tam smailíka :( něco ve smyslu, že je někde chyba a že je problém v tom, co jsem už víše psala, že si to mám najít na internetu.
A prosím kde a jak zjistím ten špatný ovladač a jak to opravit? Zvládnu to sama jako laik? Nemám komu to svěřit a počítač potřebuju kvůli práci do školy.
dvorakj (78)|2.12.2013 21:13
na NB je tezko radit, to chce mit v ruce.. mozna bys mohla postupne odebirat drivery.