reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Bluetooth

Ceci77 (70)|5.12.2013 04:25
Zdravím, takže potřeboval jsem připojit přes Bluetooth mobil k ntb ale nešlo mi to tak jsem trošku prohledal zjistil jsem že nemám zapnuté zařízení bluetooth tak jsem zavítal na vyhledávání na internetu našel jsem toto > http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows7/add-a-bluetooth-or-other-wireless-or-network-device-frequently-asked-questions tak jsem šel krok po kroku ale nastal problém až ke konci. Jakmile dám Povolit zařízením Bluetooth vyhledání tohoto počítače pak dám Povolit zařízením Bluetooth připojení k tomuto počítači > Zobrazit upozornění když se bude chtít nové zařízení připojit Zobrazit ikonu v oznamovací oblasti a pak tam je Vypnout adaptér Bluetooth to jediné mám prázdné tudíž ''nezaškrknuté'' .
No nadále dám Použít a objeví se ( obrázek v příloze ) . No a dám jakože Ok nic se nezměnilo pak dám zase Ok vypne se to ale jakmile se podívám jestli se něco změnilo Kolonka Povolit zařízením Bluetooth vyhledání tohoto počítače je prázdná ''nezaškrknutá''. Ostatní jsou ''zaškrknuté'' což je divné. Nějaké nápady jak vyřešit tento problém?
Děkuji moc za odpovědi.
Bez názvu.png
Ceci77 (70)|8.12.2013 08:23
Tak je to tu 3 dny a žádná odpověď to je tak zase tak závažný problém ?
Nejde někde nastavit jako příkaz prioritní aby se program přes který se to přesouvá myslím že se to volá Bluetooth Suite zapínal při startu pc ?
Schmako (74)|8.12.2013 10:01
Předpokládám, že to co popisuješ je Microsoftí default ovladač. Doporučuju ze stránek výrobce toho specifického zařízení stáhnout konkrétní ovladač a tam už by mělo jít vše, co zařízení umí.
Ceci77 (70)|8.12.2013 11:23
Jde mi o to aby to šlo zapnout když tenhle se automaticky sám od sebe vypíná.