Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: Diskuze k anketě na SHW (Kolik stál Váš zdroj?)

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

CHIEFTEC-CFT 560W.2500kč. Mám ho asi 2 měsíce , před tím jsem mněl 450w noname. Vyměnil jsem ho kvůli nové grafice

AMD Athlon64 3500-3800, HIS RadeonX1900XT,2ks.WD250 SATA,1ks WD36 Raptor,2GB RAM Kingmax,DVD ROM LG 4167B,skystar 2,PCTV 310,
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Už před dávnou dobou kupován tento kousek: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=26803
    Tenkrát stál 850Kč, co bylo pro mě za zdroj docela hodně, ale jsem s ním dosti spokojen, má termoregulaci větráku, takže v mé dobře větrané skříni je opravdu tichý.

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Marzo
    Kupil som pred 3/4 rokom ten "preslaveny" Chill 520A2
    Nejsi sam, kdo se nechal zdrojem od Chill Inovation napalit (. Zatim (musim zaklepat) jsem s nim jeste vetsi problem nemel, ale kazdy zapnuti kompu mam pocit, jako bych hral ruskou ruletu.

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

moje EC350E super silent stálo 530Kč ovčem v podobě v jaké jsem ho koupil vydrželo asi dva dny. První obětí se stalo pasivní PFC, to jserm ucvaknul a zahodil, dále bylo potřeba nůžkami na plech upravit otvor pro ventilátor a kompletně vystřihnout zadní mřížku. Také jsem odpájel všechny pro mě zbytečné kabely. Vzal jsem zdroj na trápítko, ovšem při 250W zátěži se ozvala rána a odešly spínací tranzistory. Tak nějak jsem to čekal protože byly použity nějaké kousky v pouzdru TO220, datasheet jsem k nim nenalezl. Jako náhradu jsem použil značkové ON Semi MJ13009, ještě bylo vadných pár drobných součástek ale to snad nemá cenu ani zmiňovat. Také jsem preventivně vyměnil řídící obvod, byl tam AZ7500 od neznámého výrobce, nahradil jsem jej TL494 od Texas instruments. Dále jsem preventivně povyměňoval všechny elektrolytické kondenzátory a na výstupy jsem přidal 100n keramiky. Vypájel jsem i chladič s diodami, původní šmejdské silikonové podložky jsem nahradil poctivou podmazanou slídou(to samé i u tranzistorů). Také jsem urovnal součástky tak aby mezi nimi mohl bezproblémově proudit vzduch. Nakonec jsem přesně dostavil výstupní napětí. Ze zdroje se uvedenými úpravami stal stroj jiné dimenze , přesně drží napětí na všech větvích a je konečně opravdu Super Silent.

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

A kolik te vsechny ty upravy staly casu, nervu a penez?

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

Nervy žádné, se tím bavím , času? Tak to netuším. A matreiál? Myslím že jsem se vešel do 500Kč, nejdražší byly elektrolyty Nippon.

Nováček Avatar uživatele amoondre
    Registrace
    May 2006

Enermax EG425AX-VE(W) SFMA 420W Noisetaker rada - teraz stoji cca 2900Kc. Ale stoji to za kazdu jednu korunu z tych 2900 :-D

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Akasa Paxpower 400W za ~1700,- ... jsem spokojenej...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Diskuze k anketě na SHW (Jakou vlastníte tiskárnu?)
    Od Karel Polívka v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 13-08-2008, 14:30
  2. Diskuze k anketě na SHW (Jaký je váš postoj k PDA zařízením?)
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-12-2007, 09:39
  3. Diskuze k anketě na SHW (Srovnávací test LCD)
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 12-05-2007, 22:50
  4. Diskuze k anketě na SHW (Kolik stál Váš LCD panel?)
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 08-09-2006, 15:38
  5. Diskuze k anketě na SHW (Jak velký je Váš LCD panel?)
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 29-08-2006, 21:08