reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Wind. Media Player 11 - nepřehrává DVD

dethleffs (1)|14.12.2013 19:51
U noťase mám tento přehrávač DVD a bylo vše vždy ok. Filmy nahrané ve formátu 4:3 tento progran umožňuje roztahnout přes celou obrazovku, proto ho chci - jiné vyzkoušeny a nejde to! Ovšem rozbila se mi DVD mechanika, tak jsem koupil externí a hned první DVD nejde- najednou Media Player DVD nechce přehrát a naskočí tam tabulka :
Program Windows Media Player nemůže přehrát video ve formátu DVD. Pravděpodobně bude nutné upravit nastavení zobrazení v systému Windows. Otevřete panel Zobrazení v Ovládacích panelech a snižte rozlišení a kvalitu barev a další jiný blbosti. Odinstaloval jsem program a znovu nainstaloval a pořád stejný. Jak to opravit? Jiný přehrávač není řešení- chci tento. děkuji.
Georginek (2957)|14.12.2013 20:24
A ja si stejne rejpnu. To je ten nejhorsi prehravac, kterej snad je mozny pouzivat...... Proc nezkusit MPHC-Home Cinema??? Tam to samozrejme jde taky a jednoduseji nez s WMP....... Moznosti nastaveni ma asi o 1 milion vic........

Ale proc to delat jednoduse, kdyz to jde slozite vid?
ICE_D (2754)|14.12.2013 20:33
Filmy nahrané ve formátu 4:3 roztahnout na obrazovku dneska umi temer cokoliv, napr. muj VLC bez problemu... Takze se pripojuju k Georgovi a nechapu, proc trvas na nejhorsim prehravaci na svete.....
Georginek (2957)|14.12.2013 21:06
A hlavne, proc by nekdo chtel roztahovat 4:3 do 16:9/16:10...... Spodky a vrsky ti chybi, a obraz je roztazeny....... A k cemu je to jako dobre?? :D:D
astec (1823)|15.12.2013 11:01
A co takhle poradit?:angel