Dobrý den,

Vlastním tablet Prestigio 8.0 ultra duo, asi před dvěma měsíci mi spadl a udělal se menší pavouček, vše jinak fungovalo a pavouk je jen na rohu-nevadí při práci s tabletem. Problém nastal zhruba před měsícem, kdy při tlaku na nějaké místo tabletu displej přestal zobrazovat barvy (podsvícení stále fungovalo a funguje). Možná by mohlo být podstatné, že ze začátku tímto reagoval na tlak v prostředku pravé strany. Asi před týdnem se to ovšem rapidně zhoršilo a teď už v klidu vůbec nezobrazuje obraz, pouze, pokud jej vezmu do rukou a zatlačím mírně na prostředek displeje, což není slučitelné s používáním tabletu. Zkusil jsem ho pro jistotu uvést do továrního nastavení, samozřejmě to nepomohlo. Rozdělal jsem ho a díval se na kontakty-nejsou zoxidované a všechny by měly také sedět správně (nejsem si ovšem jistý, zda jsem kontroloval ty správné).
Před tím týdnem jsem stihl udělat na rychlovku video na ukázání toho, jak nefunguje ( )
(omlouvám se za velmi špatnou kvalitu, tablet jsem měl jako kameru, jinak nic). Při případném zájmu bych mohl udělat lepší fotky vnitřku tabletu.
Také bych měl otázku ohledně baterky-pokud bude muset být ještě pár týdnů takto v nečinnosti, jak zabezpečit baterii, aby se "nekazila"? Nechal jsem ji nabitou na 50%.

Moc vám děkuji za rady a budu si i moc vážit případných zkušeností, jsem teprv malé mládě co se učí.