reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zpomalený PC - vše doporučené nepomáhá

apollo444 (19)|22.12.2013 12:13
Poslední měsíce se mi celkem značně zpomalil PC. Začlo to tim, že hodně dlouho načítaly PDF, obrázky, flash videa... přisuzoval jsem to tomu, že už mam zagebanej OS Win7, tak došlo na reinstalaci. PDF teď choděj sice OK, ale pár dnů/týdnů po přehrání začly problémy s pomalým načítáním obrázků ve Firefoxu, o flash videích nemluvě. Např. když dám hledat obrázky na googlu, trvá to tak 8-10s něž je to načte. Start Win po přihlášení je celkem taky dost pomalý, zhruba aspoň půl minuty. Videa na seznamu na streamu nejdou vůbec, jak v Chromu, tak ve Firefoxu

Zkusil jsem vše možné co mě napadlo - nechal jsem projet celý disk Avastem testem před startem OS, komplet vyčištění přes CCleaner, odinstaloval jsem vše nepotřebné, i když toho moc nebylo a celkově toho taky moc naistalovanýho nemám.

HW sestavu myslim, mam na úrovni, kdy by všechno tohle mělo běhat bez problému, kor když předtim mi to několik let bez problému fungovalo.

CPU: Intel Core 2 Duo E6750
MB: Gigabyte 965P-DS4
Ram: 2x2GB, 1x2GB DDR2
Grafika: GeForce 9500 GT

Jsem z toho už fakt na hotovej, protože zaboha nemůžu přijít, kvůli čemu to mám tak zasekaný :/ Děkuju za případný rady.
DarkRiddick (30)|22.12.2013 14:20
A co pevnej disk? Kolik toho ma za sebou? Taky docela podstatna vec v pc. Me kdyz se takhle brzdil pc,tak byla zavada na zdroji a sel na vymenu.