Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Antireflexní folie

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Chci se jen zeptat nelze koupit antireflexní folie an notebook?
    Na pda to jde tudíž zda existují i an NTB??
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jezevec
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od jukyn Zobrazit příspěvek
    Chci se jen zeptat nelze koupit antireflexní folie an notebook?
    Na pda to jde tudíž zda existují i an NTB??
    Podobné antireflexní fólie vyrábí firma Covertec (ale i jiné), nicméně jsou prioritně určeny pro PDA, MP3 přehravače apd., nejsem si jistý, zda-li se něco v adekvátní velikosti vyrábí, ale rozhodně to není běžně k dostání. Některé ochranné fólie se aplikují např. na dotykové monitory, možná by si šlo problivit s někým od společnosti Power Products, kteří se zaobírají informačními kiosky a dotykovými obrazovkami, pokud někdo bude o něčem takovém vědět, pak oni. Pokud bys jich potřeboval tak 1000, dovedl bych to sehnat, ale kusově vzato to asi nebude nejlevnější a nejspíš se ti to nepodaří sehnat.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Koukám že tu dopovídáš jen ty
    1000 kusů je hodně...nevím jestli by o to byl zájem...něco pdoobného jsem hledal an netu a nenašel..možná zkusím štěstí na zahraničních stránkách..třeba se něco podobného ve světě(evropě) vyrábí...
    kdo ví
    Byla by to dobrá varianta když někomu nesedí lesklý dosplej

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jezevec
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od jukyn Zobrazit příspěvek
    Koukám že tu dopovídáš jen ty
    1000 kusů je hodně...nevím jestli by o to byl zájem...něco pdoobného jsem hledal an netu a nenašel..možná zkusím štěstí na zahraničních stránkách..třeba se něco podobného ve světě(evropě) vyrábí...
    kdo ví
    Byla by to dobrá varianta když někomu nesedí lesklý dosplej
    No odpovídá tu hodně lidí, ale já jsem půlku odpoledne na počítači díky tomu, že jsem dlouhodobě na nemocenské a co jiného dělat, než se flákat u PC ;D a dělat ze sebe chytrýho ;D

EDIT: Myslim, že se to určitě vyrábí, ale není to prioritně určeno pro notebooky, spíš se ochranná folie s antireflexním účinkem používá právě na ty dotykové obrazovky (většinou odporové), u kapacitního senzoru na dotykovkách je matrice kryta sklem (pro omývání i agresivnějšími detergenty apd.).

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

no uvidím
    zase jsme se ptal kamaráda a ten říkal něco podobného jako ty...
    když svítí slunce tak jsou displeje na ho*** oba,pokud nesvítí a je světlůo tak lze přežít lesklý displej....tudíš nabídka je lepší u lesklého displeje...
    co by jsi doporučil za notebook do dvaceti tis. když preferuji přepravování a výdrž baterie?
    Filmy a CAD 2D
    Mám pár favoritů...Hp:6715s,530,nx7300(matný displ.)Cel M520

Podobná témata

1. 24" monitor jemná antireflexní vrstva
    Od Leon78 v sekci Monitory
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 03-02-2014, 20:37
  2. Asus N71Ja fólie na CPU i GPU
    Od Suprak v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-12-2012, 00:24