Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Poraďte novou skříň, přední panel, snadná instalace...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj!

Prosím, potřeboval bych poradit s nákupem nové skříně (projížděl jsem webshopy a dostal jsem krizi z nadvýběru). Je to pro standardní desku.

Rád bych něco stabilního (mám tam vícero disků), dost místa na disky, zapínání nahoře, nabízí snadnou instalaci disků, snadné otevírání bočnice a větranou bočnici (otvory), otvor na 3,5" mechaniku (popřípadě místo něj čtečku SD a microSD karet, USB 3.0. Plus je USB 3.0 vepředu, žádné lesklé plasty a žádné modré světlo

Cena tak do 2000.

Díky předem
    Naposledy upraveno uživatelem Biges: 02-01-2014 v 16:26
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Pokud vyloženě nevyžaduješ cedník (otvory v bočnici) a stačí ti decentní, dobře větraná skříň, tak bych vybral CoolerMaster Silencio 550/Fractal Define R4.

Sice jsou pár set kč nad limit (2100-2500kč), ale jsou poměrně pevné, dobře chlazené, decentní (žádný svítící kolotoč) a hlavně tiché. Silencio jsem měl v ruce a montáž byla bezproblémová (trochu zdlouhavější, pokud si chce člověk vyhrát s kabeláží, za deskou by mohlo být o trochu víc místa).

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Hoj, dík za doporučení, ale asi ani jedno nebude ideální. Potřebuju často přehrávat fotky z SD karty, ergo mít dobře přístupnou 3,5", v nejhorším 5,25" pozici.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Biges Zobrazit příspěvek
    Hoj, dík za doporučení, ale asi ani jedno nebude ideální. Potřebuju často přehrávat fotky z SD karty, ergo mít dobře přístupnou 3,5", v nejhorším 5,25" pozici.
    Silencio má zabudovanou čtečku.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Po nějakém to zkoumání a hodnocení estetických předností a nedostatků bych to viděl na Fractal Design Core 3000, co myslíš?

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Mě osobně ta díra v bočnici vyloženě vadí, dost kazí vzhled a zamaskoval bych ji (stejně nemá žádný pořádný užitek)

Ale pokud chceš tuto skříň, tak proč ne, Fractal nedělá šmejdy.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Díra stejně nebude vidět vzhledem k tomu, jak je počítač uložený a já mám nějaký divný pocit ze zcela uzavřených skříní

Zkoumal jsem i dražší modely od Fractalu a ty buď neměly redukci na 3,5" slot, popřípadě byly zavírací. Prostě stále něco. Holt to není snadné

Každopádně díky

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-12-2013, 11:37
  2. Poraďte s novou graf. kartou, prosím! :)
    Od kilianek v sekci Grafické karty
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 15-06-2011, 12:36
  3. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 22-12-2009, 04:53
  4. Problém s novou sestavou ,prosim poraďte
    Od R4YNE8 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-03-2009, 19:30
  5. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 09-05-2008, 14:39