reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Poraďte novou skříň, přední panel, snadná instalace...

Biges (77)|2.1.2014 15:06
Ahoj!

Prosím, potřeboval bych poradit s nákupem nové skříně (projížděl jsem webshopy a dostal jsem krizi z nadvýběru). Je to pro standardní desku.

Rád bych něco stabilního (mám tam vícero disků), dost místa na disky, zapínání nahoře, nabízí snadnou instalaci disků, snadné otevírání bočnice a větranou bočnici (otvory), otvor na 3,5" mechaniku (popřípadě místo něj čtečku SD a microSD karet, USB 3.0. Plus je USB 3.0 vepředu, žádné lesklé plasty a žádné modré světlo :)

Cena tak do 2000.

Díky předem :)
DrZelenka (2491)|2.1.2014 15:57
Pokud vyloženě nevyžaduješ cedník (otvory v bočnici) a stačí ti decentní, dobře větraná skříň, tak bych vybral CoolerMaster Silencio 550/Fractal Define R4.

Sice jsou pár set kč nad limit (2100-2500kč), ale jsou poměrně pevné, dobře chlazené, decentní (žádný svítící kolotoč) a hlavně tiché. Silencio jsem měl v ruce a montáž byla bezproblémová (trochu zdlouhavější, pokud si chce člověk vyhrát s kabeláží, za deskou by mohlo být o trochu víc místa).
Biges (77)|2.1.2014 16:48
Hoj, dík za doporučení, ale asi ani jedno nebude ideální. Potřebuju často přehrávat fotky z SD karty, ergo mít dobře přístupnou 3,5", v nejhorším 5,25" pozici.
DrZelenka (2491)|2.1.2014 18:29
[QUOTE=Biges;551163]Hoj, dík za doporučení, ale asi ani jedno nebude ideální. Potřebuju často přehrávat fotky z SD karty, ergo mít dobře přístupnou 3,5", v nejhorším 5,25" pozici.[/QUOTE]

Silencio má zabudovanou čtečku.

Biges (77)|5.1.2014 18:40
Po nějakém to zkoumání a hodnocení estetických předností a nedostatků bych to viděl na Fractal Design Core 3000, co myslíš?
DrZelenka (2491)|5.1.2014 21:59
Mě osobně ta díra v bočnici vyloženě vadí, dost kazí vzhled a zamaskoval bych ji (stejně nemá žádný pořádný užitek) :)

Ale pokud chceš tuto skříň, tak proč ne, Fractal nedělá šmejdy.
Biges (77)|5.1.2014 22:51
Díra stejně nebude vidět vzhledem k tomu, jak je počítač uložený a já mám nějaký divný pocit ze zcela uzavřených skříní :)

Zkoumal jsem i dražší modely od Fractalu a ty buď neměly redukci na 3,5" slot, popřípadě byly zavírací. Prostě stále něco. Holt to není snadné :)

Každopádně díky