reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nastavení přehrávače VLC

Jarys (16)|4.1.2014 19:50
Hezký večer.Potřeboval bych poradit, jak mám uložit nastavení grafického ekvalizéru v přehrávači VLC. V příloze A je jak to nastavím a potom dám zavřít. Při přehrávání hudby atd. je vše v pořádku, ale jakmile vypnu celý přehrávač VLC a znova najedu, tak se vše vrátí do stavu, jak je v příloze B. Díval jsem se do nastavení, ale nikde jsem nic nenašel :rolleyes:
[ATTACH=CONFIG]29384[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]29385[/ATTACH]
A.jpg B.jpg
johny__g (6387)|4.1.2014 20:38
A děláš to pod uživatelem, který má právo zápisu do adresáře, kde máš uložený konfigurační soubor?
Jarys (16)|4.1.2014 20:44
Ne to nedělám :eek: A jak tam najedu :notsure
kevin00 (10238)|5.1.2014 00:36
IMHO nepomohlo by přehrávač spustit jako administrátor, přivést potřebná nastavení a posléze již spouštět s normálními právy?
Jarys (16)|5.1.2014 09:59
Ahoj kevin00, tak jsem to zkusil přes správce,ale je to pořád stejné :thumbdown. Je to celkem kravina,ale jít by to přece mělo, ne? :notsure
kevin00 (10238)|6.1.2014 07:35
Tak jsem chvíli pátral po řešení problému a funkce trvalého uložení předvolby ekvalizéru není implementována. Pokud je ekvalizér jakýmkoliv způsobem nastaven po vypnutí/zapnutí přehrávače je nutno jej nastavit znovu.

Vyzkoušej tento postup:

[LIST=1]
  • Otevři VLC Player a přejdi do jeho Nastavení (CTRL + P)
  • Ve spodní části otevřeného okna zatrhni možnost Zobrazit nastavení - Vše
  • Ve stromové struktuře vyhledej cestu Zvuk - Filtry - Ekvaliér
  • Proveď nastavení ekvalizéru a ulož jej pomocí tlačítka Uložit
  • Restartuj VLC Player a zkontroluj nastavení ekvalizéru

  • Jarys (16)|6.1.2014 10:20
    Tak jsem to zkoušel a výsledek je pořád negativní. Chyba je v tom,jak jsi napsal ......funkce trvalého uložení předvolby ekvalizéru není implementována...... a přes to asi vlak nejede :thumbdown. Nicméně mockrát Ti děkuju za ochotu. Stejně si ale myslím, že to vývojáři trošku nezvládli - nechápu, proč by se to nemohlo uložit :notsure.
    p3k18 (1)|19.4.2017 20:19
    Ešte s tým potrebuješ pomoc?
    Salamander (6177)|19.4.2017 23:20
    Po vic jak 3 letech uz pravdepodobne asi ne :notsure