reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zamrzání notebooku asus K50 IN

an_crow (1)|11.1.2014 18:10
Zdravím.
Už delší dobu mám problém se zamrzáním notebooku a je to stále horší a horší. Nejsem žádný odborník a těmto věcem moc nerozumím, proto Vás žádám o pomoc. Ntb se začal sekat při spouštění Windows 7, ale vždy se pak po nějaké době spustil(5-10 minut) a objevila se plocha. Poté se začal sekat i po načtení plochy, fungoval normálně, reagoval na posunutí myši i klávesnici, ale vždy až po pár sekundách. Pokaždé jsem ho nechala tak, přišla třeba za hodinku a už vše normálně fungovalo. Postupem času se to zhoršilo a začal normálně fungovat až po několika hodinách, teď když ho zapnu večer, tak ještě ráno třeba nefunguje. Restartování nepomáhá, vypnutí a zapnutí také ne. Vypozorovala jsem, že během tohoto zamrznutí občas přestane fungovat ovladač grafiky a je obnoven. Toto se stává náhodně, někdy se ntb zapne bez problémů, jindy ne. Pokud se zapne bez problémů, tak se mi už víckrát stalo, že se začal sekat a přestala fungovat wi-fi, když jsem s ním pohnula nebo ho přemístila, ale vždy jsem ho jen restartovala a běžel normálně. Windows byl už několikrát přeinstalovaný, ale nic se nezměnilo. Je starý asi 3 roky, nepřehřívá se. Děkuji za každé rady, čím to může být a jak to napravit.
Salamander (6177)|11.1.2014 18:40
Doporucil bych notebook vycistit od prachu (hlavne chlazeni) -> vyfoukat stlacenym vzduchem / servis
a nasledne provest kontrolu pevneho disku