reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem s pripojenim k internetu kabelem

Fry (69)|20.1.2014 19:43
Zdravím, do teď jsem používal připojení ke 4 notebookum, 3x přes wifi signál bezdrátově a 1x pomocí UTP kabelu propojený ntb s wifi routerem TP LINK TL-WR543G. Připojení kabelem se vůbec nedaří, kabely jsem zkoušel 2, takže asik nefunkční LAN rozhraní ? V čem je asik problém ? Ve wifirouteru? koupit nový ? Díky.
romeno (40)|20.1.2014 20:26
Co kontrolka na routeru u onoho lan portu , sviti po pripojeni kabelu do notebooku ? Pokud ne pak je i mozny ze odesla sitovka v notebooku (kdyz rikas ze kabel je v poradku) , popripade zkusit preinstalovat lan driver v notebooku . Jestli pc doma pouziva i nekdo jiny vubec bych se nedivil jestli to nemas zavirovany a nesmazlo ti to treba drivery jako kamaradce , sem musel odvirovat a nainstalovat drivery na zvuk a grafiku ktery tam najednou nebyly .
To je jedna z moznosti , tu vyloucis jedine kdyz zkusis propojit kabel s jinym zarizenim a kontrolka na routeru bude svitit . Pokud ne pak asi odesli lan porty . To jedine koupit novy router . Osobne jsem se jeste nesetkal aby nekomu odesli lan porty na routeru a ze uz jsem jich instaloval dost .

Trochu to rozved , ale jestli to vubec nereaguje je to divny .
kevin00 (10238)|21.1.2014 14:09
Síťovou kartu notebooku vyzkouší tak, že přívodní internetový kabel do routeru zapojí rovnou do notebooku. Pokud připojení k internetu bude fungovat není potřeba s notebookem cokoli dělat a zaměřil bych se na výměnu routeru.