reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

PC se zasekává

Creeperak (16)|23.1.2014 20:23
Ahoj. Mám takový problém. Můj počítač se někdy zasekne a musím ho restartovat. Monitor to není na 100%. RAMky by taky měli být v pohodě (zkoušel jsem memtest). Teplota komponentů to taky není. A potom jsem ještě zkoušel updatovat BIOS. Sice to potom šlo pár dnů v pohodě ale potom se to zase začalo zasekávat. Potom si myslím že by bylo ještě důležité zmínit, že se to většinou zasekává když se dívam na nějaké videa na YT. Neví někdo co s tím ?
Salamander (6177)|23.1.2014 20:29
O jaky pocitac jde? Mohl bys aspon napsat nejake info?

Podle toho co pises to klidne muze byt nejaky Sun se systemem Solaris ... takze?
Creeperak (16)|23.1.2014 20:38
Počítač je skládaný a zde jsou komponenty které vím:
OS: Windows 7 Home Premium 64bit
Procesor: Intel Core i5-3570K
Základovka: ASUS P8Z77-V LX2 - Intel Z77
Grafická karta: GIGABYTE R928XOC-3GD-GA
RAM: Přesný nazev nevím ale vím že jsou od Kingstonu a maji 8GB
Pokud tě zajímá zbytek tak to se budu asi muset zeptat rodičů co mi do toho vybrali
Salamander (6177)|23.1.2014 21:06
A zasekava se to jenom u youtube /flashe, nebo treba i ve hrach apod.?
Creeperak (16)|23.1.2014 21:15
Zasekavá se to převážně na youtube ale občas i ve hrách. (ale je možné že když hraju nějakou hru, tak mám zrovna nějaké video stoplé)
charonbobo88 (65)|24.1.2014 21:02
Podobnej problém sem měl v Chromu kuli flash player.Pokud ho máš měl by ti jít v pohodě na jiném prohlížeči.Podle podpory od googlu byl problém vtom že v pc se mměl jeden flash player a v chrome druhej.A pak se to hádalo a dělalo to neplochu s windowsama.5ešení bylo jeden flash player bloknout
Creeperak (16)|25.1.2014 11:25
Díky! Zkusil jsem nainstalovat Operu a už to jede v pohodě. Už jsem chtěl dát počítač do servisu. Tohle ti nikdy nezapomenu (v tom dobrém slova smyslu) :)
charonbobo88 (65)|26.1.2014 08:25
Můžeš mít i Chrome,jen je potřeba dát do řádku kde je adresa chrome:plugins . Otevře se ti '' stránka '' s Pluginy. Tak a tam máš Adobe flash player. To si roskliky. Pokud tam máš jen jeden tak je to ten vadnej. Máš tam u popisu když to rozklikneš umístění souboru. Ten co je umístěn zde - C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\32.0.1700.76\PepperFlash\pepflashplayer.dll dělá problémy. Stáhni si z netu novej adobe flash player a nainstaluj ho. Poté znova chrome:plugins a měl bys tam mít 2. Ten druhý má umístění C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash\NPSWF32_12_0_0_43.dll pokud si nic neměnil. A ten je funkční.Už je zbejvá u toho vadného dát DEAKTIVOVAT ( stmavne ) a je to vyřešené. Popřípadě návod najdeš zde https://support.google.com/chrome/answer/108086?hl=cs

Tak je problém trošku stím odkazem dělaj se mi tam smajlíky co je to za hovadinu ?!! Napiš chrome:plugins přičemž místo smajlíka je : p bez mezery,ostatně najdeš si to na tom odkazu
Creeperak (16)|28.1.2014 15:43
Díky za radu. Ale asi už zůstanu u Opery protože už jsem si na ni zvykl a navíc se mi graficky líbí víc :)