Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Samovolne odpojeni USB 2.0 a pripojeni jako USB 1.1

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Zdravim,
    Mam desku ASUS M5A99FX PRO R2.0 win7 64bit home. A stava se me ze jakykoliv zarizeni(flash disky, tuner...) co pripojim jako usb2.. se nezavisle na pouzivani samo odpoji a nasledne pripoji jako USB 1.1... cetnost je uplne nahodila. i vsechny vstupy jsem zkousel .. nekdy to vydrzi dlouho nekdy jen chvily.
    Jediny konektory USB3 od Asmedia drzi bez problemu. u kazdeho rozbocovace mam zakazano usporu energie. ovladace jsem instaloval ale tvari se jako standart od microsoftu a aktualizace jinymi se nenabizi.
    jeste se me stava ze zcernaji monitory a napise ze ovladac zobrazeni nereaguje a byl uspesne obnoven. Coz me taky vadi(hlavne u nekterych programu) Ale neni to tak caste. uvadim kdyby to mohlo mit souvislost.
    Predem dekuji za kazdou radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Feb 2011

Přeinstalovat OS, nebo vadná deska.

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

To snad není ani potřeba radit to je ta nejposlednější možnost. Nebo zeptám se takhle.
    Proč se mě nechtějí samy nainstalovat a přiřadit např ty ovladače USB (AMD USB filter) a musel jsem to násilím dosazovat jeden po druhým, a tváří se že tam nepatřily. Tím se to rozhodně zlepšilo.
    To samé proč se nechtějí samy instalovat ovladače SMbusu a PCI-e atd... Pořád tam je jen x-krát Most standardu PCI hostitelského procesoru a most standardu PCI mezi sběrnicemi PCI. tam se mě nechce riskovat a cpát to tam násilím. Ovladače stažené přímo od ASUSU a ten Catalyst říká že se to povedlo.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Feb 2011

Buď je to rukama, nebo vadnou deskou. Jako první po OS se instaluje ovladač chipsetu, síťovka a potom na pořadí celkem nezáleží. Pokud deska odmítne ovladač přímo od výrobce desky, je několik možností. Špatný ovladač vs. OS, není to ovladač k danému HW.

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Rukama snad ne, neřikám že jsem expert:-D Ale jsem dost zkušený. Ale zůstal jsem dost let u s.939 Athlonu X2.. Šel jsem do novýho abych se nemusel o nic starat. Hodil jsem tam ovladače na začátku samozřejmě ale nevšímal jsem si toho když se tvářil že vše proběhlo korektně.
    Potřeboval bych vědět jestli na vyznačených místech v příloze, má být u chipsetu 990FX standartní (praletý) ovladač Win7 a nebo né.
    Abych se nesnažil změnit něco co je v pořádku. Ale u staré 939tky nebyl ovladač od microsoftu. I v práci na xeonu nejsou tyhle standartní ovladače.
    Ovladač se stejně chová jak stažený od ASUSU tak i z CD. A když ho rozbalím je tam verze jen pro SB7xx a SB8xx přitom by to mělo být pro SB950:-(
    Tak nechápu proč tam není SB9xx.. Na stránkách AMD jsem ovladače na chipsety nenašel:-(
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Výstřižek.PNG 
Zobrazení: 119 
Velikost: 79.2 KB 
ID: 29449  
    Naposledy upraveno uživatelem Mirasss01: 28-01-2014 v 21:24

Obyvatel SHW
    Registrace
    Feb 2011

Podle obrázku to vypadá nainstalované korektně. Pro možnou opravu USB se dá použít USBDeview. Pozor! Dá se s tím dost uškodit.

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Dobre dekuji.:-) ale stejne kdyby se tu nasel nekdo s chipsetem 990FX/SB950 jak je to s ovladaci. Tak by me to taky moc pomohlo.

Podobná témata

1. Odpojení od zdroje
    Od Sinistar v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-11-2011, 18:14
  2. odpojeni za chodu??
    Od Celofan v sekci AMD - procesory a základní desky
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 29-05-2010, 17:02
  3. Odpojení/připojení síťové karty (e1express)
    Od Tico_BJ v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-10-2008, 19:04
  4. Klávesnice: klávesnice: odpojení, připojení, odpojení...
    Od jenda-kvety v sekci Periferie
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-11-2007, 02:21
  5. 3,5" HDD SATA: Pripojeni/odpojeni sata disku za chodu
    Od Lapak_oldd v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-11-2006, 18:59