reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Synchronizace mp3jky SONY

Benbow (340)|26.1.2014 23:41
Zdravím. Mám starší MP3 Sony Network Walkman NW-E505 a jejich software je při nejmenším dost divný- za prvé byla ukončena podpora, běží pouze pod XP které už neprovozuji a i na dalším PC s Xp taktéž porblém při připojení k internetu kde hlásí že již není podporován. (na Virtual BOxu samé problémy- nezná názvy písniček, nespárovaní s přehrávačem...)

Neznáte někdo nějaký nástroj na synchronizaci písniček mezi PC a MP3jkou?
Gouranga (699)|27.1.2014 10:30
Sony je vazne mistr praseni softwaru. Zacalo to u mp3, pokracuje to u telefonu. Pominu-li, ze sonicstage je neco opravdu neskutecnyho - jednoho dne mi zacal pridavat hudbu do mp3 zpusobem, ze prestalo v nabidce fungovat artist a album a muzu jedine vsechny soubory nebo group. Sonicstage 4.3 jelo (ac nepodporovano) na Win 7 pomerne bez problemu, problem je to, ze sony preslo na online istalatery, ktery, jak pises, uz nepodporujou (taky jsem pred chvili zkusil). Mam tu cedecko s verzi 3.0 (max win xp), ale nemam mechaniku :-)
Nicmene tady mas dole alternativy, i od tretich stran, tak neco by snad mohlo fungovat..
Benbow (340)|27.1.2014 23:15
Tak nakonec jsem to vyřešil instalací 3.0 na Xp u kamaráda, protože jeden program mě nedonutí změnit systém. Jinak díky za ty ostatní programy, určitě vyzkouším.