Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: PC pro hraní her v ceně nad 30 000 Kč

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Zaměření pro: hraní her – hraní nejnáročnějších her, filmy, atd.

Platforma: Intel
    Operační systém: Windows 8.1
    LCD monitor: bez LCD

Poznámky a periferie:
    Ahoj
    Potřeboval bych radu vás, větších odborníků přeš pc než jsem já Komponenty už jsem vybral a rád bych se zeptal zda budou navzájem kompatibilní a bude mi stačit zdroj i pro případné přidání Ssd a Nvidie GTX 780 Ti a nějakých větráčků http://www.czc.cz/1qrgogf6vgg1ea5q9lejmtcqq2/seznam + wifi karta intel centrino advanced N-6235 Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Kompatibilní to bude, co se mi ale nelíbí: paměti s vysokým chladičem - nebude kolidovat s chlazením CPU? Navíc k čemu 2133 MHz paměti? Slušné 1600 MHz s nízkou latencí úplně stačí. Zdroj CM ve mně taky důvěru nevzbuzuje, šel bych do osvědčeného Seasonicu G. 650 W stačí. Jo a ten zelený pásek do case s červeným podsvícením Ale jestli máš rád kolotoče ... Napájecí kabel u zdroje je, ten kupovat nemusíš.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Matherdet
    Registrace
    Apr 2011

návrhy na úpravu sestupně jak jde košík:
    1)Pozastavím se nad Case. Jestli se ti líbí OK ale kvalitní pocit moc nevzbuzuje. Zkus se za stejné peníze podívat na Fractal Design Define R4 (kvalita ověřena snad všemi aktivními uživateli tohoto fora vč. mě)
    2) Je to jen 500 ale stejně zauvažoval nad tím jestli vůbec někdy použiji mechaniku (vše se dá dělat přes USB, já osobně jsem ji za poslední 2r nepotřeboval)
    3) 16GB RAM je blbost + další věc. Vem Crucial Ballistix Tactical 8GB 1800/1600 to je jedno. Ušetřené penízky a ty to ani nepoznáš. Kdyžtak se ty 2 moduly dají vždy přikoupit
    4) Zkus kouknout po ASUS deskách. Myslím že za ty peníze koupíš pokud ne lepší,tak aspoň kvalitnější. MSI mají docela zaprasené BIOSY. Aspoň ty co jsem kupoval já.
    5) Určitě tadyten zdroj http://www.czc.cz/seasonic-ss-650rm-650w/115468/produkt jak říkal Johny

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

a bude ten zdroj stačit i když přidám tu další grafiku ?

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

ok ram změním ale case se mi hodně líbí a dvd čtečka na dvd kterých máme doma opravdu hodně a taky na instalaci her, windovsů a 16 GB ram pro minecraft server pres hamachi a víc monitorů a na ty desky se podívám ale taky se mi líbí design

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Starousedlík SHW Avatar uživatele Matherdet
    Registrace
    Apr 2011

Ta Hero získala hodně ocenění... mám malou Maximus IV Gene-z a ROG obecně můžu doporučit. Nevěděl jsem že PC poslouží jako server. Každopádně bych použil 2x kit od Crucialu. K těm grafikám ? 760 má sloužit k Physix ? A na GTX 780 chceš klasicky hrát nebo jak si to představuješ ? K tomu case je volba na tobě, ale tady cena nehraje skoro žádnou roli. Kamarád má NZXT Hale 410 za stejné peníze jako můj Fractal ale je to příšerná bedna, ani nijak pěkně nevypadá. Bitfenix shinobi je levnej ale dobrej, kdyby se dokoupil odhlučňovací materiál tak se vyrovná tomu Fractal. Zdroje se neboj, je to bomba.

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

ok díky za všechny rady

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

tak sem trochu hledal a nasel sem video kde máji stejny chladič jako sem vybral , desky máj rozesazení patice a slotu na ramky stejny takze by se mi ty ramky vesli určite do 2. a 4. slotu , asi i do 1. a 3 mam to vyfoceny přesně ale tady se obrázky posílat nedaj max tak prěs Facebook http://youtube.com/watch?v=p2yQhC8Jjq8 asi 29 až 31 min

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Hele, jestli to chceš jen pro ten pocit, tak si tam ty hyper kingstony klidně dej, ale jak říkám, je to zbytečný. Řadič procesoru podporuje max. 1600 MHz paměti, takže fakt není důvod tam cpát něco víc. Navíc pokud by jsi těm Crucialům nastavil tak vysokou latenci a voltáž jako mají Kingstony, tak se na 2000 MHz dostaneš taky. Ovšem nikdo ti nezaručí, že to procesor ustojí. Rozdíl v celkovém výkonu ale bude minimální, to ti zaručit můžu.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Sep 2007

Rozdil mezi 1600 MHz RAM a 3000 MHz je nekde mezi 2-5 %, krom WinRaru, kde rychlost stoupne z cca 5,5 MB/s na 7 MB/s. Jako je fajn, ze v benchmarku stoupne propustnost pomerne vyrazne, taky klesne i latence, problem nastava v tom, ze i benchmarky, ktery meri celkovy vykon, nic nenameri. V praxi je pak rozdil jeste nizsi (nez temer nemeritelny). Natozpak u her, kde bude rozdil ~1 FPS na kazdejch 100 FPS (a to mluvim o 1600 vs 3000 MHz).

Podobná témata

1. PC pro hraní her v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od JackFlash v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 14-05-2012, 12:07
  2. PC pro hraní her v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od Pechy91 v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 16-02-2012, 20:57
  3. PC pro hraní her v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od Krzy v sekci PC - nová sestava