Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: PC pro kancelářskou práci v ceně 7 500 - 10 000 Kč

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Zaměření pro: kancelářskou práci – Vývoj aplikací, test server

Platforma: nerozhoduje
    Operační systém: Bez OS
    LCD monitor: bez LCD

Poznámky a periferie:
    PC by melo byt optimalizovane pro vyvoj, s SSD a ctyrjadrem, na grafice vubec nezalezi. Bude pak pouzito take jako testovaci server.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

To by asi chtělo trochu rozvést - jaké aplikace a co se na něm má testovat, resp. na co klást důraz? Ovšem 4jádro a SSD do 10k? No nevím, snad jedině něco od AMD a bude to ořezané na kost.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Matherdet
    Registrace
    Apr 2011

SSD je za 2000 a i3 by se taky dala považovat za 4jádro (díky HT) jenže je za 3000. K tomu ještě 1tb disk za 1500 a už jsi na 6500 a chybí tam MB, RAM, Case a Zdroj. Je absolutně bez šance to do 10k postavit s tvými požadavky.

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Ahoj!

Díky za zprávy. PC by mělo být na vývoj aplikací v .NET. Nemusí být nějak ultra výkonné, jde jen o to SSD a něco normálního. Našel jsem tohle http://www.czc.cz/czc-bavim-se-x209-...ub40sd511sint5 a k tomu by se asi dalo dokoupit SSD za +-1,5k.. Tak mě jen zajímalo, jestli se to dá postavit nějak lépe. Jinak tahle sestava se mi zdá celkem v pořádku

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Něco jsem zkusil splácat včetně toho SSD - podívej se sem. Je to v minitoweru, tudíž micro-ATX deska, ovšem paměť se dá později doplnit, jsou tam 4 sloty. Jedna pozice pro mechaniky - to snad nevadí. Možná bych ještě přibral jeden tichý 120 mm větrák dopředu.

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Úplně jsem zapomněl odepsat.. Díky moc! Tohle vypadá super

Podobná témata

1. PC pro kancelářskou práci v ceně 17 500 - 20 000 Kč
    Od playman v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-10-2010, 18:40