reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Grafické karty: "ROZBITÁ" GRAFIKA

Neregistrovaný (0)|6.2.2014 10:04
Tazatel: Andy

Znění dotazu: Zdravím, dala jsem si pc k jednomu klučinovi ař ho přeinstaluje a dnes mi řekl, že je "rozbitá grafika" tak nevím, počítač předtím normálně běhal. Nevím co si o tom mám myslet, dnes si pro něj jedu.
johny__g (6387)|6.2.2014 10:28
A pointa?
Neregistrovaný (0)|6.2.2014 10:31
[QUOTE=johny__g;552724]A pointa?[/QUOTE]

No myslím si, že s grafikou něco vyvedl, předtím v poho běhala, prý mu na ní nejde zapojit jeho monitor ( že je zřejmě KO, mi psal)
johny__g (6387)|6.2.2014 19:05
No dobře, a jakou radu očekáváš? Když jsi v podstatě nic nenapsala? Jaký počítač, jaká grafika? Že mu nejde zapojit monitor, to jako fyzicky nejde zapojit? No pokud se snažil třeba DVI zapojit do D-SUB konektoru či naopak ... takovému člověku bych nesvěřil na opravu ani lopatu, natož počítač.
Až budeš mít počítač u sebe, napiš sem přesnou konfiguraci s popisem co to dělá nebo nedělá, pak se můžem bavit dál.
dzandra (1368)|7.2.2014 13:21
[QUOTE=Neregistrovaný;552721]Tazatel: Andy

Znění dotazu: Zdravím, dala jsem si pc k jednomu klučinovi ař ho přeinstaluje a dnes mi řekl, že je "rozbitá grafika" tak nevím, počítač předtím normálně běhal. Nevím co si o tom mám myslet, dnes si pro něj jedu.[/QUOTE]
No v tom případě moc nerozumím tomu, proč se dal pc na přeinstalaci ? No když je rozbitá grafika, tak snad je to zaručená informace od odborníka a tudíž je třeba ji vyměnit ne.
[QUOTE=johny__g;552738] Až budeš mít počítač u sebe, napiš sem přesnou konfiguraci s popisem co to dělá nebo nedělá, pak se můžem bavit dál.[/QUOTE]
Nejsem si moc jist, jestli se téhle odpovědi dočkáš.