Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Grafické karty: "ROZBITÁ" GRAFIKA

Neregistrovaný

Tazatel: Andy

Znění dotazu: Zdravím, dala jsem si pc k jednomu klučinovi ař ho přeinstaluje a dnes mi řekl, že je "rozbitá grafika" tak nevím, počítač předtím normálně běhal. Nevím co si o tom mám myslet, dnes si pro něj jedu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

A pointa?

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od johny__g Zobrazit příspěvek
    A pointa?
    No myslím si, že s grafikou něco vyvedl, předtím v poho běhala, prý mu na ní nejde zapojit jeho monitor ( že je zřejmě KO, mi psal)

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

No dobře, a jakou radu očekáváš? Když jsi v podstatě nic nenapsala? Jaký počítač, jaká grafika? Že mu nejde zapojit monitor, to jako fyzicky nejde zapojit? No pokud se snažil třeba DVI zapojit do D-SUB konektoru či naopak ... takovému člověku bych nesvěřil na opravu ani lopatu, natož počítač.
    Až budeš mít počítač u sebe, napiš sem přesnou konfiguraci s popisem co to dělá nebo nedělá, pak se můžem bavit dál.

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Tazatel: Andy

Znění dotazu: Zdravím, dala jsem si pc k jednomu klučinovi ař ho přeinstaluje a dnes mi řekl, že je "rozbitá grafika" tak nevím, počítač předtím normálně běhal. Nevím co si o tom mám myslet, dnes si pro něj jedu.
    No v tom případě moc nerozumím tomu, proč se dal pc na přeinstalaci ? No když je rozbitá grafika, tak snad je to zaručená informace od odborníka a tudíž je třeba ji vyměnit ne.
    Citace Původně odesláno od johny__g Zobrazit příspěvek
    Až budeš mít počítač u sebe, napiš sem přesnou konfiguraci s popisem co to dělá nebo nedělá, pak se můžem bavit dál.
    Nejsem si moc jist, jestli se téhle odpovědi dočkáš.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 16:18
  2. Grafické karty: AGP s "fullHD" na DVI
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 17-06-2011, 17:08
  3. Grafika "funguje", ale přes boot přelezu jen za pomoci další grafiky.
    Od elpsycho v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 11-04-2011, 21:00
  4. Windows XP: Zmena v registrech systemu XP pro funkce "Slozky" a "Prejmenovani"
    Od Subtech v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2010, 23:08
  5. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 13:00