reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Counter Strike GO Rank System

MartyDzeksons (48)|10.2.2014 22:32
Může mi někdo vysvětlit jak funguje ten rank system v CS:GO? Protože tedka mam rank Stříbrná IV s výhrama kompetetivních 23,většinou mívám tak skore 28-10 což si myslím že není nejhorší.(Hraju většinou s RANDOM borcema).Ale tedka nedávno jsem hrál s mým kámošem 2x KOMPETETIV a on měl tak SKORE kolem 14-8 a vyhraných KOMP. má 27 a má rank GOLD III(Hraje s kamosema,je možný že když takhle hraje s kamosema tak rank jde rychlej?)

Protože když hraju tak většinou vyhrajeme s těma RANDOM ale třeba 15-13...Myslíte že to něco ovlivnujě?
durib (1141)|10.2.2014 23:14
Já bych to vůbec neřešil. Naštěstí v CS není pitomý "zkušenostní systém", jako v jiných hrách, kde čím déle hraješ, tím máš lepší výbavu (opravdu nefér dle mne). Asi se to bude odvíjet od toho, co píšeš- ale ruku na srdce, koho to zajímá? Pokud budu chtít třeba Platinum master sargent, pak budu hrát na serveru s o hodně horšíma hráčema.... kámošovi stejně natrhneš řiť, takže se může klidně ohánět gold, ale skutek utek ;)
arender (1)|7.3.2014 23:17
Ahoj právě jsem dohrál 10. vyhrany zapas a dostal jsem rank rovnou Silver 3.. Myslel jsem že to bude postupně, že dostanu s. 1 za dalsich treba 15 vyhranych zapasu 2 atd.. A chci se zeptat za jak dlouho tedy dostanu další uroven?
Předem děkuji za odpověď. - Arender