Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: PC pro hraní her v ceně 17 500 - 20 000 Kč

Nováček
    Registrace
    Feb 2014

Zaměření pro: hraní her – Aby zvladalo hry na 1920x1080 a max tak 4xAA.

Platforma: Intel
    Operační systém: bez OS
    LCD monitor: bez LCD

Poznámky a periferie:
    Zdravim, zkusil jsem tak behem pul hodky po precteni par zdejsich sestav navrhnout toto:
    http://www.czc.cz/1t940n9c22jvjb127jmecffava/seznam

Co si myslite? Dava to smysl? Pojede to? Pripadne nejake upravy, ktere by jeste stlacily cenu dolu?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Tento seznam není označen jako veřejný.
    Uprav si to.

Nováček
    Registrace
    Feb 2014

Hotovo, diky za info

Starousedlík SHW Avatar uživatele Matherdet
    Registrace
    Apr 2011

No tak tady je jiný návrh http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...011Z2J011Z7901 . Jestli je PC čistě na hry tak to bude mnohem lepší. Ale zase na druhou stranu tam není mechanika (zeptej se sám sebe jestli ji potřebuješ - vše se dnes dá dělat přes USB a hry se dají stahovat přes různé klienty vydavatelů). A další otázkou je síťovka. Každý tady kdo hraje FPS nebo MMORPG ti řekne že WiFi je špatnej nápad.

Nováček
    Registrace
    Feb 2014

Takze ve sve podstate si osadil slabsi procak a silnejsi GK, zbytek jsou pro me jen kosmeticke zmeny. S tou mechanikou souhlasim, ale je to vicemene halerova polozka s nadsazkou.
    No ja jsem uz x let doma na wifine, hral jsem pres to i wowko a nejaky problem jsem nemel. Latence kolem 30 ms. Nehodlam resit nejake milisekundy, jako nejaky hardcore hrac (a s tim reseni otravnych kabelu)

Vazne si myslis, ze dnes jit do noveho pc s dvoujadrem u procaku je dobre reseni? U te GK bych pripadne sel tak na 6 tisic..ale vys se mi jit vazne nechce.

Registrace
    Apr 2011

No hlavně je dnes jediným omezením grafika. Na PCT byl test vlivu procesorů na hru s GTX 680 a fps bylo o 1-2 jinde. Takže ano grafika je dnes to hlavní a i3 má HyperThreading takže to v podstatě je 4-jádro. S tou wifi jak myslíš, jsem v paneláku a nikdy mi nefungovala ikdyž jede jen přes jednu zeď.

Nováček
    Registrace
    Feb 2014

a co rikas na R9 280x? vymenil jsem ji prozatim za 270x - akorat koukam, ze nejak neni dostupna momentalne
    jinak v testech na pctuningu podala vyssi vykon nez gtx770 a je levnejsi...

jinak pc by samozrejme bylo i na bezne veci, ne jen na gaming.

Registrace
    Apr 2011

Nebudu ti vymlouvat tu AMD ale myslím si že nVidia je lepší. Když jsem hrál na nVidiích je to úplně jiný zážitek. Jsou lepší ovladače a technologie. Me je to jedno... jsem docela objektivni. Do pc co stavím používám různé karty ale do svého počítače bych nikdy nedal AMD grafiku.

Nováček
    Registrace
    Feb 2014

tak jsem to nakonec objednal u czc tak, jak je to ted v tom mem seznamu, dal jsem na tebe a vzal tam nvidii n770...celkova cena sestavy tudiz trochu narostla, ale verim, ze pc vydrzi mnoho let diky tomu s vykonem

Registrace
    Apr 2011

Před tím než to zaplatíš tak to prosím ještě překopej a objednej když tak znova...
    Ten zdroj není to co býval. NAXNy byly dobrý před x lety. Stačí když vezmeš SS-500ET T3 (má Bronze certifikaci což stačí, vzhledem neoslní ale kvalitou ano,navíc je levnější), místo kingston vem ten Crucial M500 a paměti Crucial Ballistix Sport. K té grafice, zkoušel jsem 760 se stock chladičem a doporučuji vzít nereferenční kartu kvůli hluku.

Já vím že se to zdá jako blbosti, ale takové maličkosti určují výkon počítače a odladěnost.

Nováček
    Registrace
    Feb 2014

Ty jo, uz je pozde - ale treba by me zajimalo, co myslis tim, ze zdroj uz neni to, co byval - v cem konkretne? Nejak mi to nedava rozum
    Vyzkouset to maji v czc, takze kdyby byl problem, tak se urco ozvou

Ale diky za tipy.

Podobná témata

1. PC pro hraní her v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od JackFlash v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 14-05-2012, 13:07
  2. PC pro hraní her v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od Pechy91 v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 16-02-2012, 21:57