reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém z instalací WIN7 do ASUS K73e

Bren65 (25)|20.2.2014 11:05
Nastal u nás problém z notebookem ASUS K73e. Omylem se vypnul při běhu. Samozřejmě už nenaskočil. Při přeinstalování WIN 7 ultimate celá instalace proběhla v pořádku. A po posledním restartu už WIN nenaběhly a neustále se notebook restartoval. Zkoušel jsem i jiné verze WIN7 a vše stejné. zkoušel jsem i XP, ale tam vyběhla chyba už při intsalaci. Koupil jsem nový disk. A po intalaci WIN7 se stalo to samé - tak jsem zkusil XP a ty proběhly celé a jelo to. Tak jsem zkusil znovu WIN7 a chová se to zase stejně - restartuje se to po nainstalování pořád dokola. Nevíte co by to mohl být za problém?
Děkuji
johny__g (6387)|20.2.2014 11:33
Studený spoj na desce, ale je to jen výstřel naslepo. Otestuj ještě paměti memtestem nebo goldmemory.
Bren65 (25)|21.2.2014 11:16
Zkusil jsem tam znova ty XP a ty se podařilo nainstalovat a jedou. Tak nevím - když jedou XP tak by paměť měla být v pořádku nebo se pletu. Je tam jedna 4GB ram.
johny__g (6387)|21.2.2014 15:11
Uvidíš jak se to bude chovat. Ten test paměti bych ale udělal stejně.
Georginek (2957)|21.2.2014 15:54
Hmm, ta instalace dojede uplne, tedy tak, ze vidis plochu woken, nebo tam zbejva jeste nejakej restart? A neustale se opakuje stejna situace????????

Tipuju ze to zacne delat pred dokoncenim instalace, ne?

Test pameti udelat pomoci Goldmemory.....sosnout, vypalit image, nabootovat, nechat jet min 6 hodin.......


Zcela jiste na svinstvo za 12 litru nemas Wokna za 4,5 litru. Tak si tam zkus dat originalku ( k temhle Aususum bylo Home Premium ), nebo laskave spust Recovery........


PS: Koupe noveho disku byla nutna? Co te k tomu vedlo?
john (877)|21.2.2014 17:32
tipnul bych horni oblast pameti, WXP vyuzije max. 3.5GB
BTW: mel jsem podobny problem po prechodu na W7x64 / 2x2GB /, WXP sporadicky BSOD, W7 nainstalovany az na x-ty pokus, po instalaci W7 nahodne BSOD od vterin do nekolika minut, po vymene RAM vse OK
Georginek (2957)|22.2.2014 17:04
Ale on nepsal nic o BSOD. Toto je normalni priznak stahnutych WIN7, ktere maji spatne "poreseny"crack, ci notasu, ktere maji SLIC......

Proc neudela Recovery systemu?
Bren65 (25)|26.2.2014 08:12
HDD vykazoval chyby a nechtěly se chytit ani XP. Tak jsem ještě zkusil WIN 8,1 a ty jedou taky. Recovery jsem udělat nemohl - disk byl od prodejce rozdělen a právě ten druhý disk se zbořil a nedalo se na něj dostat, ani když byl vymontován a připojen k druhému PC. Instalace proběhla celá a když už se měly ty WIN7 rozběhnout poprvé naplno - tak se z toho disku nenabootovali a restartoval se notebook pořád dokola. Tak tedy zkusím ještě test paměti.