Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Problémy s PC (HW/SW): Nenačítá/Nezobrazuje se mi HDD

Neregistrovaný

Tazatel: Petr

Znění dotazu: Měl jsem notebook od HP, který ale po čase přestal fungovat, a zbyl mi po něm pouze jeho harddisk. V obchodě jsem koupil koupil koncovku SATA->USB abych mohl propojit HD s PC. po zapojení se mi v pc načtou ovladače toho HD ale v tomto počítači ho nemužu najít. Neví někdo v čem je problém? Kabel je nový s ním by problém být neměl.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Disk musí mít vytvořené oddíly, ty musí být naformátovány a mít přiděleny písmena.

Návod pro W7:
    Pravým na "Tento počítač" -> spravovat -> v levém sloupci vybrat "Správa disků" a pak už jen záleží na tom co tam vidíš. V případě, že na HDD už nejsou data, tak je nejspolehlivější oddíly ostranit, vytvořit nové a naformátovat.

Pokud tam jsou data, které by bylo vhodné zachránit a oddíl není nijak poškozen, tak mu pravděpodobně bude stačit jen přiřadit písmeno (pravý klik přímo na daný oddíl a tam už uvidíš).

Neregistrovaný

Dostal jsem se pouze sem, dál nevím co s tím... http://2imgs.com/ff06b69c4f
    Byl to harddisk z notebooku. Je na něm nainstalován ještě operační systém. Chtěl bych zachovat data co jsou na něm uložená. Děkuji

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Roztočí sa ten HDD po pripojení? Ovládače, ktoré sa načítali, budú zrejme patriť iba adaptéru SATA-USB ...

Nemáš možnosť ho pripojiť priamo do pc?

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    Roztočí sa ten HDD po pripojení? Ovládače, ktoré sa načítali, budú zrejme patriť iba adaptéru SATA-USB ...

Nemáš možnosť ho pripojiť priamo do pc?
    Ano HDD se roztáčí, je slyšet i hukot když je roztočený a cítím i vybrace.. funguje.

---------- Doplněno v 20:14 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 20:12 ----------

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Ano HDD se roztáčí, je slyšet i hukot když je roztočený a cítím i vybrace.. funguje.
    Nemám možnost ho připojit přímo do pc.

Podobná témata

1. Nenačíta
    Od andrejus v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-12-2013, 17:45
  2. Nenačítá se mi HDD od WD
    Od cermicek v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 03-11-2013, 21:30
  3. Reakcí: 5