Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Otvírání prohlížeče místo dialogu programu

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Zdravím, mám tu zajímavý problém, netuším, čím by mohl být způsobený. Když otevřu např. Zoner 16, mělo by vyskočit okno s informacemi o registraci, nabídkách, etc.. Objeví se však jen rám okna, Windows se mě zeptá, jestli chci stáhnout ten soubor a otevře ho ve Firefoxu. Ten soubor je HTML dokument se spoustou JS a FF ho nenačte správně; bez toho, abych tam něco odklikal se do ZPS nedostanu. V jiných programech to dělá také, ale tam to není kritické pro spuštění. Dělá to jak při lokálních souborech (ve složce programu), tak při souborech z internetu.
    IE mám jako systémovou službu vypnutou (stejně tak na dalších PC, které toto nedělají), FF jako výchozí prohlížeč (též všude jinde funguje); problému jsem si poprvé všiml po instalaci Foxit Reader, ale nemusí to být tím způsobeno. Mám tu ještě nějaké drivery a soft od Lenova, jinak už mě nic nenapadá, čím by to mohlo být. Měl jsem taky chvíli viráka (Youtube HD, nebo něco takového), ale toho jsem odstranil a snad beze zbytku.

Mám win7 x64

Nenapadá vás něco, čím by to mohlo být způsobeno? Nebo aspoň jak fungují tyhle HTML prohlížeče v programech? Mě už došly nápady, a odinstalovávat program po programu ani přeinstalovávat OS se mi nechce.

Díky předem za rady a nápady
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Tak to nějak zmizelo.. Povolil jsem pár systémovejch služeb, odinstaloval Foxit, a po týdnu to zmizelo, nevím, s čím to mělo souvislost. Přeji dalším lidem s tímto problémem hodně trpělivosti.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Problém-otvírání mechaniky
    Od jeninicicek v sekci Optické mechaniky
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 18-05-2011, 09:45
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-02-2011, 00:40
  3. Otvírání hypertextových odkazů z Outlook Expressu
    Od dedeky v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 17-04-2010, 22:16