reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Otvírání prohlížeče místo dialogu programu

MidWestMan (20)|17.3.2014 22:50
Zdravím, mám tu zajímavý problém, netuším, čím by mohl být způsobený. Když otevřu např. Zoner 16, mělo by vyskočit okno s informacemi o registraci, nabídkách, etc.. Objeví se však jen rám okna, Windows se mě zeptá, jestli chci stáhnout ten soubor a otevře ho ve Firefoxu. Ten soubor je HTML dokument se spoustou JS a FF ho nenačte správně; bez toho, abych tam něco odklikal se do ZPS nedostanu. V jiných programech to dělá také, ale tam to není kritické pro spuštění. Dělá to jak při lokálních souborech (ve složce programu), tak při souborech z internetu.
IE mám jako systémovou službu vypnutou (stejně tak na dalších PC, které toto nedělají), FF jako výchozí prohlížeč (též všude jinde funguje); problému jsem si poprvé všiml po instalaci Foxit Reader, ale nemusí to být tím způsobeno. Mám tu ještě nějaké drivery a soft od Lenova, jinak už mě nic nenapadá, čím by to mohlo být. Měl jsem taky chvíli viráka (Youtube HD, nebo něco takového), ale toho jsem odstranil a snad beze zbytku.

Mám win7 x64

Nenapadá vás něco, čím by to mohlo být způsobeno? Nebo aspoň jak fungují tyhle HTML prohlížeče v programech? Mě už došly nápady, a odinstalovávat program po programu ani přeinstalovávat OS se mi nechce.

Díky předem za rady a nápady :)
MidWestMan (20)|26.3.2014 12:26
Tak to nějak zmizelo.. Povolil jsem pár systémovejch služeb, odinstaloval Foxit, a po týdnu to zmizelo, nevím, s čím to mělo souvislost. Přeji dalším lidem s tímto problémem hodně trpělivosti.