Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Problém základní deska nenačítá OS

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Dobrý den, potřeboval bych poradit, dnes jsem si namontoval do pc skříně novou základní desku od Gigabyte GA-EP45-DS3 a když zapnu pc tak mi najede bios a jak je logo windowsu tak se po asi 2 vteřinách sekne a hodí to modrou smrt, zkoušel jsem dát cd od windowsu a pokusit se opravit ale nechce mi načíst text na tom cd win, pouze je tam myš a modrá obrazovka, když jsem zkoušel Live cd Linux tak to normálně načetlo až do samotného linuxu, mám 2gb paměti 2x 1gb od Kingstonu KVR na frekvenci 800Mhz. Prosím o rady předem děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Trošku zmatený popis. Předchozí deska byla jaká? Zbytek komponent se neměnil? Co tam je za CPU, grafiku, zdroj? Resetoval jsi BIOS na desce než jsi ji dal do PC? To CD win je originálka? Jinde funguje?
    Pokud jsi jak to chápu já měnil základní desku za jinou, je normální že to windows nerozdýchají. Musíš udělat novou čistou instalaci, nejlépe s formátem HDD.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Problém Základní deska nebo Grafika??
    Od dejvid1980 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 11-03-2014, 08:39
  2. Zakladni deska MSI Z77-G43 problem s nastavenim
    Od NeoPlex v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-08-2012, 08:21
  3. Základní deska- problém
    Od JanX v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 14-06-2011, 23:08
  4. základní deska problém