Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 1 z 1

Téma: Firefox vs. Adblock

Nováček
    Registrace
    Mar 2014

Zdravím, situace je vážná, mám chuť si začít trhat vlasy. Jde o to, že donedávna s Adblockem nebyl problém vše fungovalo, jak mělo. Z ničeho nic ejhle, asi nějaká aktualizace a reklamy se začaly opět zobrazovat. Dobré, vyřešeno vypnutím aktualizací a načtením ze zálohy s dřívejším datem. Kupodivu to zabralo, ale jen na chvíli. Dnes mi došla trpělivost, vymazání všech filtrů, import nových - jiných. Nefunguje opět nic. Reklamy se buď zobrazí nebo se zobrazí jako nevykreslené ( viz. příloha ) pokud dám pravým zablokovat a nastavím filtr jako vlastní, po reloadu je tam znovu. Pokud nedám vlastní, zablokuje se mi celá stránka. Možná bych to ještě přežil, kdybych neměl reklamu přes celou stránku vodorovně a úplně mi to nerozhodilo okno s hrou, kterou pak ani hrát nemůžu Do toho se samovolně otevírají nová okna s reklamou, která ve většině případů po chvíli zmizí. Celkem ty samé problémy i v Chromu. Prosím o pomoc, nikde sem nenašel ani zmínku, co by s tím šlo dělat. Děkuji.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: a1.jpg 
Zobrazení: 105 
Velikost: 179.8 KB 
ID: 29559   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: a2.jpg 
Zobrazení: 99 
Velikost: 437.0 KB 
ID: 29560  
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Adblock Plus proti reklame
    Od Akulla v sekci Internet