reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Skříně CM

JiVy (9)|3.4.2014 15:50
Jsem spokojeným majitelem case ATCS 840. Chystá CM nějakého nástupce?
Cooler Master CZ (11)|3.4.2014 20:32
Dobrý den,

děkuji za příjemný příspěvek. Model ATCS 840 byl opravdu poctivý kus hliníku. :-)

Doufám, že Vás také potěším - něco podobného se chystá, zatím bohužel nemůžu prozradit více.

S pozdravem

Cooler Master CZ
breby (100)|4.4.2014 17:49
Dobry den,
rad bych jsem zeptal.
Schanim odhlucnenou skrin a hlavni podminka je aby skrin mela 2 mista na SSD disky ze zadu desky kde je uchycena zakladni deska a kde vedou kabely.
Je takova nejaka skrin od Coolmasteru? koukal jsem na skrine a nic jsem nenasel, podle recenzi na internetu ruznych skrini to vypada ze ted to vyrobci zacinaji
pomalu aplikovat, ze nemusi byt SSD disky v sachte na disky. Koukal jsem ze typ Silencio 652S, muze mit jeden SSD disk takhle umisten.
Bude nejaky typ na 2 SSD disky?

Dekuji za odpoved .o))
Cooler Master CZ (11)|4.4.2014 21:51
Dobrý večer,

v současné době můžu doporučit model 652S, který ale má (jak sám píšete) umístění pouze pro jeden SSD disk na zadní straně uchycení základní desky.
Pokud byste chtěl vyndat oba koše na disky, je možné jeden SSD disk uchytit také zespodu klece na 5,25" mechaniky.

Silencio 652S je ještě novinka, takže specifikace příštího zástupce této řady zatím nejsou hotové.
pavel2003 (14)|22.12.2014 14:55
Dobrý den,

vlastním skřín CM Storm Trooper a chci se zeptat jestli se do ní vejde vodní chlazení procesoru CM Nepton 280L. Díky za odpověd.
Cooler Master CZ (11)|14.1.2015 13:18
Dobrý den,

chladič se bez problémů vejde. Ideální je namontovat chladič tak, aby hadice směřovaly do přední části skříně (tam kde jsou optické mechaniky).
easports (10)|13.8.2017 10:24
Dobrý den
Ctěl bych se zeptat kdy bude v prodeji skříň MasterBox Lite 5 RGB z tohoto článku: https://www.svethardware.cz/cm-masterbox-lite-5-rgb-temperovane-sklo-jede/44909
Děkuji