reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Slevove kupony

Architect (232)|10.4.2014 18:56
Ahoj po dlouhé odmlce všem :),

dívám se, že fórum dosáhlo mnoha změn, mimo jiné i novým pravdilům a vzhledu, na který se docela rychle zvyká.

Jsem rád, že jsem se přihlásil a můžu napsat o pomoc :). Jak už to tak bývá, přítelkyně bude mít narozeniny a bude se kupovat fotoaparát, a to D600 v sadě s objektivem na alze. No a já jsem pověřen sehnáním nějaké slevy, abychom nemuseli zaplatit úplně plnou částku. Rád proto přenechám 200 Kč slevu (ovšem tu musí člověk během 14ti dnů využít na zboží v hodnotě objednávky nad 2000,-) případnému zájemci, který by poskytl slevový kupón.

Kdybyste měli někdo k dispozici nějaký ten kupón, o kterém víte, že jej nevyužijete, případně byste jej přenechali, rád jej využiji.

Díky moc za odpověďi a mějte se jak jinak, nežli skvěle.

:vulcan
Georginek (2957)|11.4.2014 16:51
Docela sranda.......

Vzhled je porad stejny, pravidla nebudu komentovat, a zmeny uz vubec ne, protoze zde je to celkem slusna autokracie/plutokracie :D - nebot nechcu byt popotahovan....

Prosimte, ty si kupujes fotak za 50 klacku a chces slevovy kupon? Lidi, co pouzivaji slevovy kupony jedou maximalne v litrech :D

Zkus se podivat na slevove portaly, je jich mnoho - ale nic slusnyho tam nesezenes ( jsou to portaly pro ovce a na nakupo dosti podradneho zbozi ) - jo, parkrat jsem tam taky sehnal slevu 100-200Kc treba na tricko - ale ve srovnani s tebou, je to v tehle cennove kategorii jedno ne???
na druhou stranu, spousta jich funguje tak, ze se registrujes a pak ti zacnou chodit do mejla nabidky a akce na veci, ktere jsou naprosto k nicemu.......

Doporucuju, aby ses obratil primo na Alzu, na konkretni slevu za velky nakup. Ja osobne jsem si vyjednal slevu 7% z celkove ceny, kdyz jsem nakupoval nad 50 000Kc coz bylo nakejch 3500Kc - coz nakonec je docela smesny.......

Taky muzes zkusit koupit zbozi v dobe narozenin/svatku, coz je sleva 5% na celkovou castku - znam i par lidi, co se registrovali na fiktivniho cloveka - "falesne narozeniny" a slevu dostali taky....

Nejlip udelas, kdyz to koupis na firmu a pak si to odepises - tedy 21%, ale tam zase dle obchodu je zaruka jenom 1/2 roku az 1 rok.
Architect (232)|11.4.2014 18:44
Ahoj,

[QUOTE=Georginek;555383]Prosimte, ty si kupujes fotak za 50 klacku[/QUOTE] ale ne, ten fotak stoji "jenom" 12490,-, kazdopadne 5 % by docela bodlo. Ale bohuzel jsem psal do alzy, ponevadz jsem nedostal ani slevu na narozeniny, ani na svatek. "Omlouváme se Vám za tyto komplikace, ale sleva je generována náhodně, sleva není tedy poskytována všem uživatelům s registrací." Tak nevim, jestli zmenili slevovou politiku, jeste to resim interne, jestli jsou schopni nabidnout lepsi cenu. Snad jsem nikoho nemystifikoval cenou, ale nam staci i ten kupon na 400, ci 200 :).
Architect (232)|17.4.2014 22:04
Taaak, fotoaparat jiz mame doma a zatim je ve fazi "szivani se" s novymi majiteli :). Dostal jsem slevu od alzy a za zvyhodnenych cen jsme fotoaparat koupili, nicmene mi v den nakupu prisel mail s poukazy.

Proto doufam, ze alespon nekdo muze vyuzit pri nakupu na alze:

100 Kc: G7G4Z2Y
200 Kc: ANDT9YY
300 Kc: QUPYSCB
400 Kc: N746QL4

Snad jeste nejake funguji!

Mejte se skvele a pekne nakupy :turtle.
wampicz (0)|22.9.2014 00:12
Na http://slevovykupon.net/stores/alza-cz/ jsou nějaké další kupóny do Alzy.
Architect (232)|24.4.2015 21:45
Zdravím všechny, poněvadž mi přišly slevové kupóny do Alzy a nevyužiji je, rád poskytnu dalším, snad to někdo stihne ještě :).

Kódy můžete kombinovat. Platí do 28.04.2015.

200 Kč
N848SWLRYD

300 Kč
LG65P6PM6Z

500 Kč
3TW8KNW6RZ

Mnoho zdaru prvnímu šťastlivci ;).
mlsprg (0)|14.12.2017 12:40
Tady jsou daší slevy na alzu https://buykers.com/cz/slevove-kody/alza