reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Front audio u Gigabyte P965 DS4

Weslo (234)|21.7.2007 14:59
Zdravím,
mám takový vleklý problém s touto deskou a zprovozněním front audio

Mám bednu od Chieftecu a vůbec se mi nedaří tuto kombinaci rozběhnout - ve většině för je napsáno že stačí deaktivovat automatické rozpoznávání, ale to mi nepomáhá - není slyšet vůbec nic

díky za každý nápad
robky (3195)|22.7.2007 13:20
Tiež som raz riešil podobný problém s front audio, hrabal som sa v ovládačoch, nastaveniach až raz tuším niekde v menu "zmiešavač" som vypol - neviem ako sa tá položka presne volá, ale tuším " aktivovať prehrávanie dátových prúdov" a odvtedy Front audio funguje bez problémov. Vyskúšaj
Weslo (234)|23.7.2007 08:15
díky za tip ale nepomohlo - front audio je i nadále mrtvé
mech13 (5526)|23.7.2007 09:50
jaky ma chieftec konektor? pokud mas HD audio, tak by mel ihned po pripojeni fungovat a podle vseho i rozeznavat pripojene zarizeni. jestli AC97 tak na 100% staci vypnout automaticke rozpoznavani (prave sem zapojil AC97 skrine Antec na DS3P a jede OK)

jestli mas znet pinu bez pevneho konektoru (nebo konektor + vyvedene piny), napis sem nazvy jednotlivych pinu a nejak to dame dohromady co kam asi patri

(nebyl by spatny obrazek s rozlozenim pinu v konektoru z bedny jestli takovy je)
Weslo (234)|23.7.2007 10:07
chieftec má už hotový konektor - žádná změť pinů - a navíc tam jde dát pouze jedním způsobem (tak jak to tam je)

je to tahle bedna

konektor jsem nenašel - ale je to ten klasickej jako všude
mech13 (5526)|23.7.2007 10:18
takto by to melo vypadat... nejlepsi by bylo skusit z konektoru vytahat piy jestli to pujde a pozapojovat je rucne
melo by stacit zapojit cernou zem, pustit pisnicky (mit neco pripojeny co hraje na FAudio na bedne a vyplou tu detekci) a trefit nektery kanal... jestli to takto nalehko nepujde, bude nekde chyba... asi reklamace
AC97.jpg
Weslo (234)|23.7.2007 13:15
tento konektor to je - přesně
jinak piny asi preparovat nebudu - možná to otestuju na druhý skříni - je novější možná to poběží - prozatím děkuji za pomoc - ozvu se jak budu vědět víc