reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sítě: Znovuzařazení WIFI sítě do seznamu dostupných

Neregistrovaný (0)|2.5.2014 13:41
Tazatel: Josef Žatečka

Znění dotazu: Mám NB připojovaný přes WIFI a asi jsem pro mne nevratně vyřadil síť ze seznamu wifi sítí, síť je dostupná, protože na wifi finder LINKSYS se přes USB připojím v seznamu Bezdrátové sítě 2, ale v základním seznamu Bezdrátové sítě není viditelná. Jak ji dostat zpět do původního seznamu a obejít se bez USB adaptéru ? Děkuji

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: NB DELL Latitude D530, Win 7 Home premium SP 1
DrZelenka (2491)|2.5.2014 14:36
Pokud ti funguje pouze USB wifi modul, tak jsi pravděpodobně na notebooku zmáčkl tlačítko, které integrovanou wifi vypnulo. Bývá to buď přepínač, nebo kombinace Fn + F klávesa. Hledej podle manuálu/obrázků.
za_jo (2)|2.5.2014 19:03
[QUOTE=DrZelenka;556139]Pokud ti funguje pouze USB wifi modul, tak jsi pravděpodobně na notebooku zmáčkl tlačítko, které integrovanou wifi vypnulo. Bývá to buď přepínač, nebo kombinace Fn + F klávesa. Hledej podle manuálu/obrázků.[/QUOTE]

Karta je určitě zapnutá, v seznamu 1 se zobrazují ostatní sítě,
chybí pouze ta moje :)
DrZelenka (2491)|2.5.2014 19:05
Co nastavení routeru? Číslo kanálu, je viditelný SSID?
za_jo (2)|2.5.2014 20:23
Pro USB modul je síť viditelná, pro wifi NB ne, ale mám takový podivný dojem, že v okamžiku vymazání ze seznamu jsem ignoroval varování, že po vyjmutí z profilu nebude možno síť znovu do stejného profilu zařadit. Tam někde asi bude ten zakopaný pes.