reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HP PSC 950 / nefunkčni ve win8

Ywosiny (81)|4.5.2014 12:37
Čus.
Mám tuhle starší tiskárnu HP PSC 950. Do teď na notebooku s win8.1 tiskla bez problému, ale na novém pc mi neustále windows píše že Tiskárna nemůže vytisknout dokument. Vytiskne se tak 1cm textu a pak se tisk zruší. Zkoušel jsem tisknout víc různých dokumentů a pořád stejný výsledek. Přeinstoval jsem i ovladače, vystřídal všechny usb porty a nic. Na notebooku jsem ji radši zkoušel taky a funguje i kopírování funguje, ale tisk na pc prostě nic. Nemáte někdo nějaký nápad čím by to mohlo být?

Dík
Ywosiny (81)|5.5.2014 19:35
Nikdo nemá aspoň trošku tušení proč by to nefungovala ? Zkusil jsem snad vše :(
ICE_D (2754)|5.5.2014 19:56
Zkus technickou podporu HP ;)
Ywosiny (81)|12.5.2014 09:54
Podpora nepomohla ,vycisteni ovladacu nepomohlo tak jsem ji aspoň na sdílel přes netbook do sítě a můžu tisknout . :(
kevin00 (10238)|12.5.2014 21:27
Zkus ze Správce zařízení rozbalit položku Tiskárny a přes nastavení HP PSC 950 manuálně aktualizuj ovladač tiskárny.
Ywosiny (81)|13.5.2014 09:01
To jsem zkoušel. A vždycky to řeklo že jsou aktualní. Ted se mi prozměnu tiskarna v pc ani neukáže :(
kevin00 (10238)|13.5.2014 10:34
Nedávej vyhledat ovladače automaticky, ale manuálně. Poté najdi driver na pevném disku a nahraj jej.
Ywosiny (81)|13.5.2014 12:33
Tak jsem udělal jak si řikal teda snad a pořád nic :(
Přikladam i dva obrázky na prvnim je videt že vyskočí chyba = Tiskárna začne tisknout ale vytiskne max 5 řádku textu a vyskočí tahle chyba a tisk se zruší.
a na druhém jen jestli jsem teda dobře postupoval stim ovladačem.
edit: pořadí obrazku je naopak :D
tiskarna2.jpg tiskarna.jpg
Ywosiny (81)|16.5.2014 09:47
Ještě mě napadlo nemůžou být nějak špatně nastavená USB nebo něco ?
kevin00 (10238)|16.5.2014 10:36
Omlouvám se, úplně jsem na tento thread zapomněl.

Začal bych zcela od začátku. Odinstaluj utilitu k tiskárně, odeber tiskárnu ze Správce zařízení, odpojil tiskárnu od USB portu a restartoval počítač. Poté bych postupoval s instalací tiskárny podle návodu.
Ywosiny (81)|18.5.2014 11:05
Odinstaloval jsem vsěchny ovladače HP , resetl pc , připojil jsem tiskárnu a ta se nezačla ani instlaovat jen se ukazala ve spravci zařizení USB jako zařízení HP PSC 950 USB .. tak jsem nainstaloval ovladač ručně, ale problém s tiskem je furt stejnej. Já snaz zkusím nějakej jinej systém jestli podním půjde v pohodě. Vyzkoušel jsem všechny usb vstupy všecko, všude se tiskárná připojí a hlásí se že je všecko OK. Tak zkusím tisk vyjedou 2-3cm textu a zase chyba.
Poppř nějakej program kterej fakt vymaže všecko od HP co mam v pc ?

Zatím to teda řeším pomocí té sítě ... kdybych měl router s USB tak to neřeším ale tak mi musí bežet ještě notaš abych mohl tisknout.