reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Koupě laserové ČB tiskárny do domácnosti

newbiebaker (7)|22.5.2014 07:21
Dobrý den,
rád bych bych vás požádal o pomoc s výběrem nové tiskárny. Měla by sloužit k domácímu, občasnému použití. Tiskneme spíše jen o zkouškovém, tudíž bych nevolil inkoustovou.

Měl jsem vyhlídnutou HP LaserJet P1102. Jelikož má ale jen pár MB RAM, nevím, jak by to bylo s tiskem větších PDF.. arý je možné dokoupit lahvičku s tonerem a ušetřit tak peníze.

Jak je to ale se škodlivostí toneru? Nevíte někdo, jak je tahle tiskárna na tom s emitem? Prý někde testovali laserové tiskárny na škodlivost/vypouštění toneru do okolí. Mezi modely HP byly non-emottery i silní emitteři. Nechtěl bych zrovna natrefit na druhý případ.

Skenner chci dokoupit zvlášť, ale pokud by se našla nějaká pěkna multifunkce, šel bych do ní.

Předem mockrát děkuji za rady.
magdalenas (1)|19.10.2014 17:26
Dobrý den, já mám multifunkční černobílou tiskárnu HP LaserJet M1132 MFP a nedám na ni dopustit. Mám ji několik let. Tisknu opravdu hodně a pořád je jako nová. Nejprve jsem kupovala originální tonery, potom kompatibilní a teď asi zkusím koupit nějakou doplňovací sadu. Ty kompatibilní jsem kupovala zda a bez problémů: http://www.usporanatisku.cz/Tonery-do-tiskarny/HP/Kompatibilni-tonery/. Tiskárna už si na sebe nahrazením originálních tonerů za kompatibilní snad i vydělala. :-) Teď studuji to domácí doplňování, jestli do toho vůbec jít. Asi se na tom dá hodně pokazit. Našla jsem nějaké video pro tuto konkrétní tiskárnu (ani nevím, v jakém jazyce) a vypadá to poměrně složitě... Dělal jste to někdo doma?
AlesekB (14)|19.12.2016 19:12
Divej kdyz budes tisknout pouze cernobile tak proc ne. staci to do klasicke domacnosti.