reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s HDD, HD tune OK, HDD Regenerator našel stovky vadných sektorů...

maarkii (292)|3.6.2014 20:29
Před pár dny jsem testoval HDD WD 160G Recertified výrobcem, koupený před půl rokem programem HD tune a neukázel ani jeden červený čtvereček. Avšak padaly všechny net prohlížeče i nově znovu nainstalované... Nakonec jsem bezradný po padání celého systému Win, HDD zkusil přepsat nulami celý ale ani to programem HD eraser nešlo program se po čase se sekl, dokonce HDD nešel ani naformátovat instaalčním CD Win XP-jen cca do půlky. Nakonec jsem HDD pustil na HDD Regenerator a aktuálně mě opravil přes 400 !! vadných sektorů... Nerozumím tomu proč se tvářil OK, když je K.O. ?? Ten HDD asi bude nejrozumnější reklamovat u prodejce? Nebo ho má cenu HDD regeneratorem projet a opravit?? Díky.
StD (1963)|4.6.2014 00:12
No jestli je opraví všechny, tak bych se toho nebál (=chyba SW/OS, stačí jen přeformátovat), zajímají mě jen ty neopravitelné z HDDRegeneratoru... 160GB je práce jen asi na 6-7 hodin.
maarkii (292)|4.6.2014 16:40
HDD regenerator jel včera cca pře 7hod. a dojel do cca 43% velikosti disku a opravil 500sektorů, než jsem PC vypnul. Dnes jsem HDD regenerator znovu na HDD nasadil s tím, že tedy třeba dokončí celý HDD. Omyl, dojel k cca 42,5% velikosti HDD a zase začal opravovat vadné sektory, proto se samozřejmě celý proces značně zpomalil. Nehledě na to že opravuje bud ty samé sektory jako včera nebo přibližně ty samé a okolní. Má to význam?? Spíš to vidím na reklamaci. Děkuji.
StD (1963)|4.6.2014 17:27
No jestli je ten HDD v záruce a nejsou na něm citlivá data, která je potřeba zachránit, pak samozřejmě reklamace, ovšem HDDRegenerator se zásadně nepřerušuje uprostřed - bude to dělat celé znovu. Já to obvykle pouštím na noc a do rána je to hotové...