Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 38 z 38

Téma: Potencial pasivniho vodniho chlazeni

Moderátor Avatar uživatele Alphacool Support
    Registrace
    Mar 2008

Dobrý den,

ano ta karta má referenční PCB, takže na ní bez problémů půjde nainstalovat uvedený blok. Každopádně bych upozornil na to, že poslední dobou mají některé MSI karty přes jeden šroubek v originálním chladiči záruční samolepku. Údajně MSI reklamuje karty i s porušeným štítkem, ale nemám to vyzkoušené...
    Odpovídat lze po přihlášení

Neregistrovaný

Dobre, dekuji za varovani. Vyzkousim a uvidime. Kartu kazdopadne jeste vyzkousim se vzduchovym chladicem, nez zacnu hratky s vodou. Nejak se mi uz nechce moc vracet k vyberu jine karty, kdy se tam clovek jen diva na par Hz sem, par Hz tam a na penize. Pokud tedy neni vylozene tip nejlepsi koupi.

Neregistrovaný

Tak potvrzuji, ze jeden sroubek ma zarucni samolepku. Je o velikosti presne hlavicky sroubku, nejedna se tedy o prelepeni celeho sroubku.

Neregistrovaný

Tak jsem se konecne dostal k tomu to slozit. Aquaduct mi tedy momentalne bezi s celym okruhem vedle pocitace. Co me vsak zaujalo je, ze to neukazuje vysku hladiny (plnost) - "Level". A to ani primo na Aquaductu, tak v Aquasuite. Je to normalni, nebo nejsou v poradku senzory? Pripadne je to resene nejakym "plovackem" co se mohl zaseknout? Nalil jsem tam zhruba dva litry kapaliny a prijde mi to plne.

Jinak mi pumpa pri 50Hz dava 42l/h. A zatim neni slyset, ale porad jsou vedle jedouci ventilatory v PC.

Registrace
    Mar 2008

Pokud vím, tak fill level sensor musíte "zkalibrovat". Jakmile naplníte aquaduct na 100% kapaliny, tak musíte kliknout na "calibrate 100%" a od té doby to bude fungovat

Nováček
    Registrace
    Aug 2014

Zdravím,

napadla mě taková idea, kterou mi vnuklo rozložení mého prostor. Jednoduše. Mám case (Corsair Obsidian 800D). Je strčený mezi stolem a zdí. Zeď má cca 30cm tloušťku. Za zdí je balkón. Napadla mě chlazení pomoci nějakého radiátoru, který by byl venku na balkóně, hadice skrz zeď do bedny.

Je to reálné? A pokud ano tak s čím a jak? Co srážení vlhkosti, případně zamrzání vody v radiátoru v zimě? Jsou nějaké nemrznoucí směsi? Co v létě, kdy je venku 27c a slunko by se do radiátoru opřelo? Radiátor by měl být nejspíše ve vertikální poloze, že? Tím by se i snížila plocha pro slunko.

Za každé nápady díky.

Registrace
    Mar 2008

Reálné to je, otázka je, nakolik je to smysluplné - zrovna Obsidian 800D je na vodní chlazení naprosto ideální bedna. Nepíšete sice, jaké máte komponenty, ale pokud budu předpokládat "standard" tedy jeden CPU a jednu high end grafiku, tak stačí do toho Obsidianu nahoru dát UT60 360 plus tři PWM Noctua fany, zregulovat je pod 500 rpm, neuslyšíte v podstatě nic a ušetříte oproti řešení "tahat radiátor ven" peníze, čas i řešení co a jak.

Nováček
    Registrace
    Aug 2014

Ten radiátor vypadá dobře, díky za radu.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Složení vodního chlazení komplet
    Od Neregistrovaný v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 19-01-2015, 20:37
  2. Potencial pasivniho vodniho chlazeni - pokracovani
    Od Neregistrovaný v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-06-2014, 12:49
  3. Sestava vodního chlazení-návrh