reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Mobil sám odesílá SMS

lape (109)|3.7.2014 11:49
Zdravím.Mám problém s mobilem,který začal sám odesílat SMS.Přešel jsem k virtuál operátorovi a mobil začal odesílat SMS s informací o změně.Odesílá ji jen na jedno číslo(ségřino).Ale co mě vadí je že ji odesílá bez mého vědomí a SMS není vidět ani v mobilu.Vidím ji jen zaúčtovánu ve Výpisu čerpání kreditu na stránkách mobil.cz.SMS odesíla hned 2x ve stejný čas.Děje se to tak 1x za 5 dní.Psal jsem dotaz na podporu mobil.cz a bylo mě sděleno,že to musí dělat mobil,že oni takové věci neprovádějí.Těsně před přechodem jsem stáhl aplikaci Oskárek SMS zdarma,pro odesílání SMS pře internetové SMS brány.Je možné,že za to může právě tato aplikace?Dnes jsem ji odinstaloval,ale radši se zeptám zkušenějších.Mobil je Samsung Galaxy Ace 2.
vivid.sk (132)|3.7.2014 13:41
Pozri si/skontroluj tebou nainstalovane aplikacie s opravneniami odosielat SMS. Urcite to robi nejaka z nich. Treba si davat pozor, co si do mobilu instalujes a byt opatrny pred jednoduchymi aplikaciami, ktore vyzaduju privela (resp. neadekvatne) opravnenia.
lape (109)|9.7.2014 17:26
Tak už jsem to vyřešil a jak jsem zjistil,tak si za to můžu sám.Respektive moje obrovská skleróza.Kdysi dávno jsem si nastavil v zabezpečení,aby mobil v případě výměny SIM karty odesílal SMS na ségřino číslo.No a teď po výměně T-Mobile SIM karty za kartu Mobil.cz telefon prostě začal dělat jen to co bylo nastaveno.Akorát já na to dávno zapomněl,že jsem to kdysi nastavil :D :D