Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Potreba pomoci s vyberem "internetu"

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2013

Dobry den, potřeboval bych poradit s výběrem internetu, aby byl výkonný, spolehlivý a za slušně dostupnou cenu. Chtěl bych internet takový, aby to zvládalo "streamovat" tak aby to šlo sledovat. Skoro vůbec se v tom nevyznám a tak se obracím na vás. Děkuji vám všem moc předem za odvahu a nervy trávit váš čas s někým jako jsem já. (HW počítače je dostačující k "streamování")
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Feb 2011

Vzal jsem si křišťálovou kouli, ale ani ona nebyla schopná zjistit, jaké poskytovatele internetu máš ve svém okolí.
    Všeobecné informace. Nejlepší připojení je po optice, potom kabelem a nakonec vzduchem. S tím kabelem a vzduchem to taky nemusí být vždy pravda.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

A já myslel že ještě máme naší křišťálovou kouli v servise...

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od j.albi Zobrazit příspěvek
    Vzal jsem si křišťálovou kouli, ale ani ona nebyla schopná zjistit, jaké poskytovatele internetu máš ve svém okolí.
    Všeobecné informace. Nejlepší připojení je po optice, potom kabelem a nakonec vzduchem. S tím kabelem a vzduchem to taky nemusí být vždy pravda.
    A chce to dávat bacha co považuje provider za optiku. U nás "připojení optikou" znamená, že na jednom paneláku je normální wifi přípojka pro 3 paneláky, ty jsou propojený optikou a dál vede kabel

Podobná témata

1. Pomoc s výběrem "vodních" komponentů...
    Od Mayki07 v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 66
    Poslední příspěvek: 21-11-2015, 12:35
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 15:18
  3. Grafika "funguje", ale přes boot přelezu jen za pomoci další grafiky.
    Od elpsycho v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 11-04-2011, 20:00
  4. Windows XP: Zmena v registrech systemu XP pro funkce "Slozky" a "Prejmenovani"
    Od Subtech v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2010, 22:08
  5. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-08-2007, 22:09