reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Potreba pomoci s vyberem "internetu"

Muube (96)|10.7.2014 21:06
Dobry den, potřeboval bych poradit s výběrem internetu, aby byl výkonný, spolehlivý a za slušně dostupnou cenu. Chtěl bych internet takový, aby to zvládalo "streamovat" tak aby to šlo sledovat. Skoro vůbec se v tom nevyznám a tak se obracím na vás. Děkuji vám všem moc předem za odvahu a nervy trávit váš čas s někým jako jsem já. (HW počítače je dostačující k "streamování")
j.albi (476)|11.7.2014 08:53
Vzal jsem si křišťálovou kouli, ale ani ona nebyla schopná zjistit, jaké poskytovatele internetu máš ve svém okolí.
Všeobecné informace. Nejlepší připojení je po optice, potom kabelem a nakonec vzduchem. S tím kabelem a vzduchem to taky nemusí být vždy pravda.
VencaX (3686)|11.7.2014 09:47
A já myslel že ještě máme naší křišťálovou kouli v servise...:notsure
DrZelenka (2491)|11.7.2014 17:14
[QUOTE=j.albi;559329]Vzal jsem si křišťálovou kouli, ale ani ona nebyla schopná zjistit, jaké poskytovatele internetu máš ve svém okolí.
Všeobecné informace. Nejlepší připojení je po optice, potom kabelem a nakonec vzduchem. S tím kabelem a vzduchem to taky nemusí být vždy pravda.[/QUOTE]

A chce to dávat bacha co považuje provider za optiku. U nás "připojení optikou" znamená, že na jednom paneláku je normální wifi přípojka pro 3 paneláky, ty jsou propojený optikou a dál vede kabel :D