Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Zamrzání systému při nečinnosti

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

Zdravím, mám problém se zamrzáním systému, ke kterému dochází cca po 5 min nečinnosti PC. Pokud pracuji, PC je v pohodě, ale když nic nedělám, PC zamrzne a pomůže jen tvrdý restart. K zamrzání dochází i při spuštěných aplikacích (poslech hudby, spuštěný internet) pokud nepohybuji myší (Logitech MX610). Provedl jsem aktualizaci ovladačů, ale nic nepomáhá. Spořič, vypínání disku a uspávání PC mám vypnuté. Win 7 Profesional. Díky za radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Ventero
    Registrace
    Oct 2012

Zkusil bych jinou myš a potom když-tak projet, jestli nemá nějaká aplikace naplánované úlohy při nečinnosti. Mívají to často antiviry. Ta by potom mohla přestřelit, maximálně vytížit CPU a způsobit mráz.

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

Díky za pomoc. PC začalo zamrzat chvíli po startu, při spuštění v nouzovém režimu s podporou sítě běželo bez problémů. Měl jsem podezření na GK při max. vytížení GPU. Protože jsem používal BOINC pro výpočty (CPU+GPU), odinstaloval jsem ho a nyní PC běží a nezamrzá. Zřejmě to tedy způsobuje GK, pokud je GPU vytíženo na 100%. Dříve mi BOINC běžel bez problémů, provedu tedy ještě vyčištění a kompletní otestování GK (AMD HD5670).

Obyvatel SHW Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od zeta Zobrazit příspěvek
    Díky za pomoc. PC začalo zamrzat chvíli po startu, při spuštění v nouzovém režimu s podporou sítě běželo bez problémů. Měl jsem podezření na GK při max. vytížení GPU. Protože jsem používal BOINC pro výpočty (CPU+GPU), odinstaloval jsem ho a nyní PC běží a nezamrzá. Zřejmě to tedy způsobuje GK, pokud je GPU vytíženo na 100%. Dříve mi BOINC běžel bez problémů, provedu tedy ještě vyčištění a kompletní otestování GK (AMD HD5670).
    Buď aktualizuj ovladače GK, nebo naopak se vrať k původním.

Podobná témata

1. Zamrzání a padání systému po upgreadu HW.
    Od vtx v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 17-03-2013, 01:33
  2. PC po nečinnosti zamrzne
    Od Woldys v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-04-2012, 00:04
  3. Problémy s PC (HW/SW): Zamrznutí po nečinnosti
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-01-2012, 10:22
  4. Příliš velká paměť ram při nečinnosti