Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 14 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 198

Téma: PC pro různou činnost v ceně 17 500 - 20 000 Kč

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

No hele asi by se to dalo resit tak, ze v bocnici jsou 2x120mm, coz mi prijde zbytecny, tak 1 z nich presunout dozadu jako odtah

Ne, k Seasonicum zadnej kabel do zasuvky nedavaji, proto jsou tak levny a jsou oznaceny jako OEM - tedy hole zbozi bez vybavy. Musis priobjednat zvlast.
    BTW tehle kabelu mam doma hafo, kdybys mel cestu pres Pardubice, tak se stav a ja Ti jeden dam
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2014

Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Gorudo Monsuta Zobrazit příspěvek
    JJ to je on

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2014

a nějaké chyby v tom mám? určitě to bude stačí czc pro sestavení? aby se nepřišlo na to že tam třeba chybí nějaké kabely nebo součástky

Registrace
    Oct 2007

Nechybi Ti tam nic, neboj a i kyby jo, tak oni by se ozvali...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2014

Dobře, mockrát děkuji za všechny rady doufám že to pojede jak má.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2014

Často vidím volit ještě chladič na procesor. Ten co mám vybraný už chladič má?

Registrace
    Oct 2007

Ano, ten uz chladic ma v baleni a narozdil od AMD chladicu se ty Intelacky daji poslouchat Ty extra chladice voli predevsim 2 typy lidi - 1. Ti co taktuji, tam to BOX neutahne, 2. Ti co jsou haklivi na ticho, koupi vykonnej chladic s velkou vykonnou vrtuli a nastavi ji na minimalni otacky, aby nebyla slyset

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jun 2012

Ahoj, ICE a co by si řekl na krabici Zalman Z1 na extrahardwaru ji chválily, sice plechy bočnice se díky vypouklině ohýbali, ale má intake a outtake ventilátory, sice žádná sláva, ale hlavně za 700 Kč a myslím jeden šuplík na SSD - ikdyž to je jen vedlejší. Myslím si, pokud by chtěl budoucí majitel ještě ušetřit 600 Kč tak to nemusí být špatná volba.
    Pokud tu Zalman Z1 vážně nechcete tak můžete ušetřit na ventilátoru - ICE už psal, že ke krabici přidávají né moc podstatné 2 boční ventilátory, tak můžeš jeden oddělat a dát ho dozádu :-).
    (Jinak za mě taky dobrá konfigurace)
    No počkat něco mě napadá
    1. ten Zalman Z1 je jenom pro mATX desky, že? :-) (vím došlo mi to až ťed)
    2. Každopádně mám řešení http://www.czc.cz/gigabyte-ga-b85m-d...2=s1150+socket vím, je použitá, pokud by už nebyla nebo by ji bud. majitel nechtěl, tak může rovnou 100 Kč připlatit, každopádně zvukový kodek je stejný a počet SATA konektorů je jenom o 2 méně u mATX, počet USB stejný

Teďka mě napadá, že jsem mlel kraviny, akorát aby to bylo podle mě, za což se omlouvám, každopádně popravdě se možná i ta 1000 Kč ušetří, ale je to vcelku pořád málo.

Ad1: ještě s tím hodnocením tak to je kravina, gigabyte, či MSI vychází nastejno, podstatě asi pořád ještě s Asrockem - MSI military class 4, Gigabyte Ultra durable 4, dál se v tom nevyznám a jestli ICE ví, že MSI má někdy problémy, tak je potom jasný výběr

Ad2: Taková blbost :-), ale jestli jste si všimli tak na aukru frčí R9 280X, podstatě připlatíš ušetřenou 1000 Kč na grafiku z aukra (nevím jestli aukru věříš, ale pokud prodejce má kladné hodnocení tak není důvod nevěřit) a budeš mít extrémní herní výkon, daná i3 by si myslím měla stačit, protože pořád výkon na 1x či 2x jádro bude stejný jako u i5
    pozn. dokonce ta grafika z aukra bude mít ještě záruku, ale je pravda, že se prodávali díky neúčinnosti v miningu, takže byli asi po delší dobu značně vytížené, mno záleží to natobě
    Naposledy upraveno uživatelem Vitenuto: 22-07-2014 v 22:22

Registrace
    Oct 2007

Jaaaj, to je dlouhej post, jak jen tu odpoved uchopit

Z1cka je dobra pro nekoho, kdo setri kazdou korunu a nechce papir typu EC za 400. Ja jsem nahore Gorudovi jen napsal, ze vsechny 3 jim navrhnuty skrine jsou na tom kvalitou priblizne stejne a ma si vybrat podle designu, Tim jsem vubec nechtel rict, ze si z nich nema nic vybrat. Az kdyz projevil zajem o neco lepsiho, tak jsem nejdriv navrhl lety provereny Bitfenix Marc (neprosel designove - ani se nedivim ) a nakonec jsme se dopatrali k tomu, ze jsme podobna krevni skupina(svitici kolotacarsky bedny ), tak jsem navrhl EC monster, podobny memu. Ja jsem s nim velice spokojenej, bohuzel muj typ neni v nabidce CZC, tak jsem nasel jen podobny.

Hodit to na mATX desku do mATX skrine je samozrejme levne reseni, jen je tam potreba pohlidat proudeni vzduchu, proitoze v male bedne se budou komponenty vic zahrivat, to je fyzika, to nevoseres, leda tam das vic vetraku, aby byl poradnej pruvan. Problem bych v tom nevidel, vsak Dr.Zelenka (doufam, ze jsem se nesekl ) ma herni PC v miniITX bedne, coz je o hodne mensi nez mATX....

R9 280X z bazaru nebo aukra je samozrejme dobry reseni (sam jednu mam z bazose ), ale pak ten PC po sestaveni v CZC nebude kompletni, je otazka, jestli Gorudo zvladne doinstalovat bazarovou grafiku?

Co se tyce MSI Mate desek, tak to tady psal Venca a kdyz to napise Venca, tak to musi byt pravda A nez riskovat nejakej voser s Mate deskou, tak je lepsi rovnou doporucit GB...

Snad je to vsechno, co jsem chtel napsat

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2014

Já to skládam tak aby mi to na czc už i udělali i s nainstalovaným windowsem, a co se aukra týče věřím jím, ale zase mi to přijde divné celé s tou grafikou. A popravdě když už skládám kompltně nový pc mít tam nějaké už používané zboží nevím jestli je zrovna 2x dobrý nápad. A popravdě není nic jednoduššího než prostě za pár let koupit tu samou věc za poloviční cenu. Člověk ušetří a když mi toto stačí na moderní hry tak na co to přehánět. Jedině že by se to nahradilo nějakou vykonnější grafikou tady z czc v tom případě bych šel i do jiné bedny a v tom případě by mi vypadla i redukce.

Nováček
    Registrace
    Jul 2014

ahoj NFG_ICE jak se dá vlastně upravovat rychlost vrtule chladiče....?

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Každá doska dnes umožňuje reguláciu minimálne procesorového ventilátora cez bios.
    Lepšie dosky regulujú aj case/chassis fan, najlepšie dosky umožňujú nastaviť manuálne krivku regulácie pomocou priloženého softu ...

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jun 2012

Ok ice diky za vysvetleni :-) jen se divim ze si zastancem blikajicich skříní asi jsem si te spletl s vencou . Kazdopadne souhlasim stebou.
    Jinak to Gorudo Monsuta podstate to neni spatne plan, ale zase budes platit 2x za grafiku, ale je to natobe, chapu te ze nechces moc kupovat z aukra, je pravda ze ta grafika jak uz jsem psal bylam9ouzuta treba 4 mesice v miningu (100% zatizeni bez prestavek) takze asi uz neco zasebou ma

Strana 2 z 14 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. PC pro různou činnost v ceně nad 30 000 Kč
    Od Jdinaparek v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 27-11-2013, 15:13
  2. PC pro různou činnost v ceně 12 500 - 15 000 Kč
    Od Iselor v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 09-06-2013, 21:13
  3. PC pro různou činnost v ceně 15 000 - 17 500 Kč
    Od mitman v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 12-08-2011, 20:02
  4. PC pro různou činnost v ceně 12 500 - 15 000 Kč
    Od vanDave v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 09-08-2011, 23:41
  5. PC pro různou činnost v ceně 15 000 - 17 500 Kč
    Od Niickll v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 26-11-2010, 10:10