Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 14 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 198

Téma: PC pro různou činnost v ceně 17 500 - 20 000 Kč

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Vencovi je jedno, co si pořídíš za skříň dokonce už jsem do svých doporučení zařadil i pár zářívých skříní s prosklenejma bočnicema pro paka (nebrat osobně), co jim Define R4 nestačí
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2014

No jo no ale pravděpodobně to už tak nechám sice to je dost přes limit ale co už. Snad to aspon nebudu muset reklamovat.

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Vitenuto: Jo to sis spletl s Vencou, ja mam EC Monster 9201: http://www.alza.cz/eurocase-middleto...na-d239836.htm
    Predni vetrak puvodne s 4 cervenyma diodama vymeneny za Enermax TB Apollish s 12 diodama Jooo, Venca ma rad nudny cerny rakve typu Fractal Design R4 To ja bych doma nemohl mit....

Na jednu stranu je pravda, ze grafika jela 24hodin v rigu, ale sorry, ja kupuju grafiku na hrani a staci mi, ze je funkcni a od typka jsem od ni dostal zarucak z Alzy. A jestli kdyz na ni budu tezit, tak mi nic nevytezi, protoze je vytezena - to me vazne nese*e Ja chci hrat a ne tezit

P.S. Dik za body

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jun 2012

:-) já jsem myslel to kopání jako tak, že ta grafika byla 100% využívaná, nebo jak to vidíš ty? Já jen vím odmala, že se věci opotřebovávají, jinak s tím záručním listem to máš pravdu, ale myslím si, že grafiky pokud nebudou vadné od začátku tak vydrží vždycky déle než 2 roky, pak už záleží jak dlouho po těch 2 rocích.

Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od NFG_ICE Zobrazit příspěvek
    Jooo, Venca ma rad nudny cerny rakve typu Fractal Design R4 To ja bych doma nemohl mit....
    A zase naopak, já bych nemohl mít doma kolotoč jako EC Monster nebo Zalman Z11 Plus mě prostě v noci při vypnutým světle štvou obrovský počty diod který zářej jak vánoční stromeček odněkud odspodu

Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Vitenuto Zobrazit příspěvek
    :-) já jsem myslel to kopání jako tak, že ta grafika byla 100% využívaná, nebo jak to vidíš ty? Já jen vím odmala, že se věci opotřebovávají, jinak s tím záručním listem to máš pravdu, ale myslím si, že grafiky pokud nebudou vadné od začátku tak vydrží vždycky déle než 2 roky, pak už záleží jak dlouho po těch 2 rocích.
    No ono zrovna na toho Sapphira 280X je zaruka 36 mesicu A jestli si nekdo mysli, ze budu existovat 3 roky na grafice stredni tridy, tak je blazen Tyhle veci se musi tocit! Davam bolsevi....ehm.... Davam grafice rok! Maximalne dva!!!

Tak jasne, ze muze bejt opotrebovana, ale tenhle typek, co jsem ji od nej koupil mel smulu, ze tezici srazili bazarovy ceny a on ji musel prodat levne... Tvrdil, ze nikdy netezil, ze to mel na hrani a vzhledem k tomu, ze si ode me vzal na protiucet moji 7850ku, tak bych mu i veril. Kdyby byl tezic, tak si nevezme nic, jen prachy, na 7850ce toho moc nevytezi

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    A zase naopak, já bych nemohl mít doma kolotoč jako EC Monster nebo Zalman Z11 Plus mě prostě v noci při vypnutým světle štvou obrovský počty diod který zářej jak vánoční stromeček odněkud odspodu
    Ja bych zase nemohl mit doma neco, co vypada jak krabice od bot Case musi svitit (abych do nej nekopnul) a zlovestne hucet (proto mam 6 vetraku)

Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od NFG_ICE Zobrazit příspěvek
    Ja bych zase nemohl mit doma neco, co vypada jak krabice od bot Case musi svitit (abych do nej nekopnul) a zlovestne hucet (proto mam 6 vetraku)
    - Kolotočáři už dorazili?
    - Né, to si jen Ice pustil počítač

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2014

Ono když ti vadí světlo není nic lehčího než vzít a vytáhnout to ze zásuvky ono nechat to svítit je zbytečne

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2014

Registrace
    Oct 2007

http://www.okay.cz/hal3000-titanfall...2gb-ddr5-w8-1/
    Trvam na tom, ze moje sestava tohle vykonove zaslape do zeme
    http://www.czc.cz/abtdmc3n3kgp38btog9m0s6sae/seznam

http://www.okay.cz/hal3000-pchs1065/
    WTF?! GF650 jako herni grafika? To nemyslis vazne, ze ne?

HAL je vyderacska firma, ktera si nechava draze zaplatit sestaveni a znacku HAL, i kdyz ja osobne nechapu, jak to nekdo muze koupit...

http://www.okay.cz/lg-23-led-23mp55h...-ips-hdmi-vga/
    http://www.okay.cz/lg-24-led-24m35d-full-hd-tn-vga-dvi/

Opet stejna situace jako u sestav, to TNko nemzslis vazne, ze ne?

IPS mozna, ale chtelo by to nejakou recenzi. V 23" IPS monitorech jasne kraluje BenQ GW2320:
    http://www.czc.cz/benq-gw2320-led-mo...138985/produkt
    pochybuju, ze to LG bude lepsi, za tyhle prachy to sna ani lip nejde...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2014

http://www.czc.cz/8qo07ajup8h329uahr2f5ekfm5/seznam

nevím kde bys vecpal ten procesor a grafiku

---------- Doplněno v 18:53 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 18:52 ----------

no benq nemá moc dobrou pověst

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2012

Ty HAL sestavy jsou fakt žrádlo. I ta moje cca dva roky stará mrcha na inzerát za 13000 je výkonnější.

NFG_ICE
    Tobě fakt nevadí to světlo? Já když si v noci pustím Thief 3 tak musí být absolutní tma která pohlcuje světlo mimo monitoru a ani PC nesmí být slyšet. Za těchto podmínek je i řada silent hill pěkné pošušňáníčko.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2014

ale uvažoval jsem jestli se vyplatí monitor z tv tunerem. A jinak ty dvě součástky ta i5 a ta grafika myslím si že zakomponovat nepůjdou

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2014

+ ještě potřebuju aby pc dokázalo se připojit na router jako wi fi sít proto jestli k tomu musím něco koupit či nikoliv?

Strana 3 z 14 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. PC pro různou činnost v ceně nad 30 000 Kč
    Od Jdinaparek v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 27-11-2013, 15:13
  2. PC pro různou činnost v ceně 12 500 - 15 000 Kč
    Od Iselor v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 09-06-2013, 21:13
  3. PC pro různou činnost v ceně 15 000 - 17 500 Kč
    Od mitman v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 12-08-2011, 20:02
  4. PC pro různou činnost v ceně 12 500 - 15 000 Kč
    Od vanDave v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 09-08-2011, 23:41
  5. PC pro různou činnost v ceně 15 000 - 17 500 Kč
    Od Niickll v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 26-11-2010, 10:10