reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sdílení složek v síti

JuraS. (215)|27.7.2014 09:11
Zdravím. Mám problém kde jsem vyzkoušel vše co jsem znal a tak tady mi došly všechny nápady. Mám domácí síť s WiFi routerem od UPC, z něho jde Glan do switche Tenda a do něj je pak zapojeno vše ostatní. V současnosti je to NAS server, počítač, xtramer Prodigy Black. Všechny zařízení dostávají pevné IP adresy z routeru, všechny zařízení jsou ve stejné pracovní skupině. Na NAS serveru je sdílená složka do které je přístup jak z počítače tak i z xtreameru. Na počítači je Win7 64 bit. Nasdílel jsem jeden adresář aby k němu měl přístup kdokoliv v síti, vytvořil jsem uživatele který má k této složce plný přístup. Marně se však snažím dostat do této složky z xtrameru. Jakýkoliv pokus o přístup, s hesly, s nastaveními. selže pro odmítnutý přístup. Napadá něco někoho v čem je problém ?
JuraS. (215)|27.7.2014 09:21
¨Smazat. Jsem tydýt...vyřešeno..Někdy je dobré vyslovit myšlenku nahlas aby se našlo řešení....
DrZelenka (2491)|27.7.2014 09:27
Co takhle napsat řešení? Předpokládám, že jsi nastavil práva na sdílení, ale ne k přístupu (záložka "Zabezpečení").
JuraS. (215)|27.7.2014 12:44
Podíval jsem se do nápovědy...rozšíření nastavení sdílení...zrušil jsem nastavení na hesla...